Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok rosszabbak, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok rosszabbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezen "nagyszerű" cikk arról szól, hogy hölgy megkínánt 1 hapsit és nem tudja hogy szexeljen-e vele. és a többi hölgy meg arra biztatja igen, mit számít a párkapcsolat.

vlki javasolta hogy előbb szakítson és aztán sexeljen, egyből ledurrogták.

most már tudom hogy ennyire ribanc nők vannak és még biztatják is egymást? vagy csak véletlen hogy a ribanc nők egymásra találtak?


2009. júl. 23. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok szemét férfi van, és kihasználják a nőket...DE! Ezt a nők rontották el, és hiába vagyok nő, akkor is az a véleményem,amit jó öreg nagyanyám mondogat mindig: "ha nincs kurv.a, lator sincs"..és ez igaz. Ha a nő nem hagyja magát, akkor nem lesz semmi(hacsak nem erőszakról van szó). És szerintem igen sok rib.anc nő van, elég szétnézni a környezetemben, az összes osztálytársamnak 2-3 pasija van, meg folyton félrelép. És én érzem magam furán néha, hogy nekem egy elég, és soha nem tudnám megcsalni. Nos, szerintem nevelés kérdése is a dolog. Engem monogámiára neveltek és a kapcsolat értékére. És nekem jó a kapcsolatom, így nincs szükségem másra. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni,lassan kezdem megszokni ezt. Csak az zavar,hogy a férfiak általánosítanak ("minden nő kur.va"). Fiúk, ez nem igaz! :)

21/L

2009. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eygetértek az előttem szólóval, én is komoly, boldog kapcsolatban élek, 2 év alatt egyszer sem léptem félre, nem is fogok. Sajnos tényleg jó sok a kur.va, de nem szabad miattuk a rendes lányokra is általánosítani. Ez olyan mintha azt mondanánk h minden pasi csak a szex miatt "tart" barátnőt. Pasik, mit szólnátok hozzá? Persze biztos sokan helyeselnének, de nem mindenki! Van akinek még fontos a szerelem is, a boldog, harmonikus kapcsolat. Lányokkal is így van:)

L18

2009. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányok, majd nyilatkozzatok arról a tökéletes férjetekről, szerelmetekről 15 év és három gyerek után is!

Ribancozni, k..ni meg nem illik. Tudjátok: urilány nem köpköd:-)))

Ne értsetek félre: 35 éves vagyok, szeretem a férjem és nem csalnám meg.

Csak nem török mások felett pálcát, látatlanul...

Ti meg itt, hatalmas élettapasztalattal ribancoztok le mindenkit.

Most ki a különb? Aki más férfira vágyakozik, vagy aki leköpköd mást és magát favorizálja?

2009. júl. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy ilyen helytelenül berögzült dolog, hogy a megcsalás inkább a férfiakra jellemző. Mindkét nem gyakran elköveti ezt a hibát.

Amúgy szerintem az a legszánalmasabb benne, hogy képes az egészet a "kémiára" fogni...

2009. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

05:54

Igazad van, nincs akkora tapasztalatom. De szerintem 21 éves korra, több kapcsolattal már eldől,hogyan viszonylunk egy párkapcsolathoz. És ott a példa anyukámra meg szinte minden rokonomra,hogy vannak normális nők is, és akkor sem feltétlen a legmegfelelőbb és legegyszerűbb dolog a megcsalás,ha egy házas kapcsolat tönkremegy. Anya is előbb elvált, hiába nem volt szex, megverte apám és nem is szerették egymás. Válás után már más. De nem lépett félre. (ellenben apa igen,de itt most nem az a lényeg). Viszont rengeteg olyan ismerősöm is van,aki állandóan félrelép, gyerek mellett is, és nem válik el,mert ott a ház meg a gyerek..ez pedig nem jó. Nálunk is ott voltunk anyának a testvéremmel, kicsik voltunk, és a ház is közös volt, de akkor is elváltunk. És így volt a legjobb. Tehát van némi tapasztalatom,még ha nem is a sajátom. Csak remélem,hogy nekem nem lesz ilyen problémám, vannak még életre szóló, jó kapcsolatok, még ha ritkán is. :)

2009. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Előttem szóló!

Így van, vannak még ilyen kapcsolatok és legyenek is, mert ez a világ rendje. De akinek minden rendben van, az nem jön ide panaszkodni vele.

Nekem sem napfényes a házasságom, de nem csalom meg a férjem, mert egyszerűen nincs igényem az ilyen kapcsolatra. Ami hiányzik az életemből a párom ridegsége miatt, azt megadja a gyermekem,a munkám, és az életem más területei. És még csak el sem válok...

De! Nem török pálcát senki felett - ismétlem ugyan önmagam -de még mindig ez a véleményem.

Nekem van pár barátnőm. Olyan is, akinek már tízszer megérett a helyzet otthon a válásra. De nem teszi. Tudod miért? Mert nincs hová mennie. nincs egy rokona. Rokkantnyugdíjas mert tényleg beteg. Olyan kiszolgáltatott, mint egy újszülött kiskutya. Látod, ha ő örömét keresné akár egy félre kapcsoltban is, hát megérteném.

Sajnos vannak élethelyzetek, amit csak értelmezgetni tudunk, meg magyarázgatni, de átélni nem.

21 évesen "annyi kapcsolat mögöttünk, hogy tudjuk". Hát nekem 21 évesen a férjem volt mint kapcsolat.

Szép dolog, amit az anyukádról írtál, és ő nagyon helyesen is járt el, de csüccs le vele és kérdezd meg, mennyire volt nehéz akkoriban az élete, nézz egy kicsit vissza, mennyi támasza volt, volt-e akivel megbeszélje legalább a problémáit.


Ne úgy értsd kérlek, hogy most én mentegetem a házasságtörőket, isten ments. De majd évek múlva veled is előfordulhat, hogy meginog a lábad...előfordult velem is, előfordul mással is.

Én pl. kerülöm a találkozást azzal az emberrel, aki bennem ezt a megingást okozta.

Tudod, Hofi Géza is azt énekelte, hogy: "Minden asszony életében van egy pillanat...de boldog ő csak akkor lesz, ha mégis hű marad"

2009. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!