Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most féltékeny vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most féltékeny vagy mi a franc baja van?

Figyelt kérdés

Már régóta beszélgetek egy sráccal, aki az exem egyik munkatársa. Amíg a volt barátom nem tudta, hogy én beszélek a munkatársával, semmi rosszat nem mondott rólam. Most, hogy kiderült, hogy beszélgetünk olyanokat mondott az exem a srácnak, hogy ne találkozzon velem,meg ne akarjon megismerni. Szidott össze-vissza. Most féltékeny vagy mi a fene baja van? Én nem ártottam neki soha semmit, oka nincs arra, hogy szidjon. Szerintetek?


19/L


2012. júl. 31. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem voltál tényleg melléfogás akkor egyértelműen féltékeny.
2012. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg féltékeny, de amit nem értek, hogy miért türöd el, h rólad így beszéljen ?
2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy feltekeny...vajon nem szeret meg most is teged?
2012. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!