Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem disznónak születik?

Figyelt kérdés

Csak szexet akarnak, kihasználni, vagy bármikor megcsalnák a másikat vagy ösztönlényekké válnak ha rájuk mászik egy szutyok némber, ha megtetszik valaki csak úgy rámozdulnak :/.

Még az a pár viszonylag normális is ilyen akiket rendkívüli férfinak nevezék.

Vagy csak a testem kell egy férfinak vagy csak a lelkem. Nem volt még barátom, hogyan érezzem így, hogy alkalmas vagyok egy kapcsolatra ha sosem akarják a testem és a lelkem egyszerre vagy olyanok akihez képtelen lennék vonzódni vagy lelkileg nem illünk össze.

Miért nem képesek emberként, nőként, barátnőjelöltként nézni rám egyszerre?


21/l


2012. aug. 17. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

"Egyik le se szar másikkal meg eltávolodtunk egymástól és kb csak engem érdekelt mi van velük."


Ezzel megint csak nem mondtál sokat. a le sems zart még is hogy értsük .A távolodásból meg miért következik hogy csak szexet akar.


"Mégis hogyan... Arról beszélnek, hogy szeretnének megrakni meg szexi vagyok meg kimutatják, hogy kb ribancnak néznek."


Szóval ha valaki szexinek tartasz csak meg akar rakni,értem én..


"Elfogadnám, de eddig egyetlen egy érdemi segítséget sem kaptam csak kötözködtek velem!

Mi a túrón kellene elgondolkodni amikor ostobaságokat írtok és nem ismeritek mi volt csak hibásan következtettek!"


Ha nem mondasz semmi csak következtetni tudunk. Nem vagyunk gondolatolvasók és a barátnőid se vagyunk hogy tökmindegy mit mondasz mi együttérezzünk veled és bólogassunk szaporán.


"Ezek szerinte ezt érdemlem. Köszi, hogy ezt elmondtad. Fejet hajtok. -.-

Nem tehetek róla, hogy nem képesek olyanok belém szeretni akiket én is el tudnék fogadni és én is szeretném őket."


Egyértelmű hogy az ő hibájuk ,dögöljön meg mind.


"Mondtam már, hogy ez nagyon ritka, hatalmas áldás ha viszont szeretik az embert, egy kész csodával ér fel!!!

Nem hibáztatok senkit csak utálom a gerinctelen dugásközpontú érzelmi analfabétákat meg azokat is akik szarba se vesznek"


Szóval kettőből következtetsz az egészre szép....


Végül megkérdezhetem hol kerested a nagy Ő-t?

2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy állj be te is a feminista leszbikusok táborába, ha ennyire gyűlölöd a férfiakat! Vagy járj el sűrűbben templomba, bánd meg tiszta szívvel bűneid, hátha az Úr kegyelmébe fogad, mert rajtad már csak a csoda segíthet! Hozass szenteltvizet szeléről, amiben a búcsúsok a Krisztus lábát mosdatják, minden nap igyál meg belőle egy kupicával, és mondj el 15 miatyánkot, 20 üdvözlégyet, és 30 hiszek egyet! Így sikerülnie kell, hogy minden férfi a rút büdös disznóból, szép daliás őszinte herceggé változzon, akik között 100-ával hemzsegnek majd a téged körül rajongó, kimagasló szépségű, és egyéniségű bátor vitézek!
2012. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
92%

"Feleljen meg, mert én sem vagyok egy átlag lány."


Ezt szerintem mindenki megtapasztalhatta, aki végigolvasta ezt az 5 oldalt, bár valószínűleg az átlagtól való eltérést más-más irányban érzékeljük.


A szerelmet nem lehet kierőszakolni, követelni, vagy sajnáltatással kicsikarni a másikból. A szerelem (és a szeretet is) egyszerűen kialakul, ha valakivel összepasszoltok. Az itteni megnyilvánulásaid alapján egyáltalán nem egy normális, értelmes nő képe jelenik meg, hanem egy elkényeztetett, egoista, éretlen kislányé. A tanács vagy segítség nem azt jelenti, hogy azt mondjuk, ami a te "igazad" táplálja, de neked úgy látszik ez kell, és emellett minden csak "ostobaság". Nem segítség kell neked, hanem figyelem, amit ezzel az önsajnáltatással szeretnél kicsikarni, de látod, hogy nem működik. És nem, nem azért, mert érzelmi analfabéták lennénk.


"Nem tehetek róla, hogy nem képesek olyanok belém szeretni akiket én is el tudnék fogadni és én is szeretném őket"


A szeretet vagy szerelem nem képesség kérdése, de ezekről a dolgokról valószínűleg nagyon keveset tudsz, abból ítélve, ahogyan beszélsz róluk. Valószínűleg nagyon is tehetsz róla, ahogyan a többi hozzád hasonló besavanyodott, élettől fehér herceget követelő hangulatember lány is, de nincs affinitásod ahhoz, hogy ezt megértsd. Egyelőre.

2012. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy nem vagy átlagos? valahogy sugárzik az írásodból, hogy felsőbbrendűnek érzed magad


ráadásul megkérdeztem, hogy szükséged van-e egyáltalán kapcsolatra, azt írtad nem akarod kifejteni, így hogy segítsen az ember?


csupán a saját gondolataidat akarod "visszahallani", visszaigazolást vársz tőlünk, hogy tényleg ilyen a világ, az összes pasi disznó, de ez szerencsére nem így van


elzárkózol a segítség elől

2012. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Adtam, rengeteget, mégsem ért semmit. Soha nem volt még barátom, soha nem szeretett még férfi, amióta az eszemet tudom az igaz szerelemre vágytam, pár nyomi ribanc megkapta aki csak megcsalta a párját vagy nem értékelte, én értékeltem volna és nem.... Érthető ha szeretném ha szeretnének végre már!


A tényekből következtetek amiket megéltem. Nekem csak az jött le, hogy képtelenség engem szeretni. :(


Nem lépek be, utálom a feministákat! Járjon a halál templomba, meg az álszentek, nekem nincs mit meggyónnom sem leimádkoznom.


Sajnos nem lehet, de máshogy sem megy. Elhiszem, de nem lennék ilyen ha szeretnének!!! Egyedül az segítene ha belém szeretne életem szerelme és együtt lennénk egy életen át.


Dehát normális úton sem működik, soha senki nem szeretett barátnőjeként!!!


Mitől ne legyek hangulatember ha az egész szerelmi életem egy katasztrófa, odaadtam a lelkem is és nem viszonozták vagy csak kihasználni akartak.


Tudom, hogy nem vagyok átlagos. Egy átlagos lány könnyedén veszi a kapcsolatokat, nem élete szerelmét keresi hanem csak egy pasit akivel lehet pár hónapig és köze sincs a kapcsolatuknak az igazi, mély szeretethez/szerelemhez.


Azt szerettem volna hallani, hogy van itt olyan aki boldog a barátnőjével és ha jönne a lehetőség, hogy megdughasson valakit akkor elküldené a csajt.


Megvédem magam ha támadnak és csak bántani tudtok...

2012. aug. 20. 20:58
 56/62 anonim ***** válasza:
Így nem jutunk egyről a kettőre...
2012. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Van ilyen hidd el, mivel nekem se volt még én is tudnám értékelni, és kötve hiszem, hogy ezzel egyedül lennék, meg am is így neveltek, de hidd el, hogy mindenki az élete párját keresi, mivel végtére ez az élet értelme!


Arra pedig ne várj, hogy eljöjjön életed szerelme, és boldogan éljetek életetek végéig mint mesékben, mert sokan vágynak erre, és ne hidd hogy csak te nem kapod meg, az ilyen 1000ből 1! ÉN eddig ezt az 1000ből 1 esetet próbáltam megtalálni, és saját tapasztalatból mondom, h ne ezt az utat válaszd mert elég keserves, lehet, hogy sosem jön el.

2012. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Mérget vehetsz rá, hogy nemcsak ilyen férfiak vannak.
2012. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Szerinted mit kellene csinálnom ha nem várni? Persze nem úgy gondoltam, hogy annyira elzártan élek ahogy eddig, de mit tehetnék azon kívül, hogy beszélgetek, ismerkedem, de nem nyomulok senkire. Nekem nyomulás lenne pl. elhívni valakit sétálni, túl nyilvánvaló, hogy tetszik.
2012. aug. 22. 01:25
 60/62 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha valakinek kimutatod, hogy tetszik neked? Így legalább tudja, hogy van esélye, és akkor úgy áll hozzá.
2012. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!