Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránk nyitott az unokahúgom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránk nyitott az unokahúgom, nagyon égő! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éppen a barátomon dolgoztam,amikor benyitott a 13 éves unokahúgom.Meg voltam győződve,hogy bezártuk az ajtót.Halkan jött be,fene tudja,mióta állhatott ott...Neki is van egyébként barátja,pettingelnek is.Nem viselheti ez meg lelkileg?Azóta mintha kellemetlen lenne neki beszélni velem.

2012. aug. 17. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
csodálom, h nem akart beszállni...
2012. aug. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rátok nyit szex közben ne foglalkozz vele. Csak csináld tovább mintha ott se lenne. Nekem bevált.
2012. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13 évesen pettingel de jó neki.
2012. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!