Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavarna ha a baratnotok ilyen lenne? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok, az emberek szepnek es csinosnak tartanak, de van egy rossz tulajdonsagom. Ha uj tarsasagba kerulok, vagy hosszabb beszelgetest szeretnek viszonylag ismeretlenekkel folytatni akkor csak altalanossagokrol tudok beszelgetni, nagyon nehezen nyitok. Baratommal, baratnoimmel, csaladtaggokkal nincs gond, veluk 100%-ig nyitott vagyok. Szerintetetek ez gaz? Mit tegyek hogy legyozzem a gatlasaimat?

2012. júl. 31. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Még én sem fedeztem fel rá a megoldást. De engem egyáltalán nem zavarna. 19/F
2012. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak ennyi? Azt hittem szeretsz fájdalmat okozni a párodnak késsel:D
2012. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem is hallottam.

Én is meg minden ismerősöm is nyílik mindenre

2012. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna, sőt erénynek tartom, hogy nem tálalja ki a titkait bárki előtt. De a párja előtt viszont legyen teljesen őszinte, nyitott.


23/F

2012. júl. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, a baratommal mindenrol tudok beszelni. Meg van egy par beszedesebb tipusu ember akikkel konyebb, viszont keves elmelyultebb kapcsolatom van, foleg lanyokkal nem igazan tudok hosszutavu baratsagot kialakitani, ezert sokszor kineztek a suliban...
2012. júl. 31. 02:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák
2012. júl. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki találta ki, hogy mindenkivel össze-vissza kell locsogni. Nem kell. Az arra érdemes emberekkel (akik kiváltják belőled azt az érzést, hogy megbízhatsz bennük) légy nyitott, ahogy most is, a többi pedig ne érdekeljen. Nem kell mindenkinek odadobnod magad érzelmileg.
2012. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Gondolom ez attol fugg ki hogy nezi, lehet az egyik ember furanak tartja a masik meg titokzatosnak/erdekesnek...azert probalok valtoztatni rajta, bar nem konnyu!
2012. aug. 1. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!