Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennyiből nem lehet teljesen megítélni egy embert, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok rólam a tulajdonságaim alapján.

Rossz tulajdonságok: lustaság, önzőség, depressziós hajlam, sok hangulatingadozás, néha hisztis vagyok, sokszor változik az ízlésem, hogy mit tartok jónak/szépnek, eléggé kiszámíthatatlan vagyok, makacs, maximalista, sok az elvárásom, nagyok az igényeim, szélsőséges vagyok, nem szeretem a tocsogós romantikát, nehezen mutatom ki az érzéseim.

Jó tulajdonságok: vidám vagyok általában, kitartó, szeretek sütni, varrni, független vagyok, van véleményem a legtöbb dologról, sok minden érdekel, több nyelven tanulok(/beszélek), barátságos vagyok, talpraesett, nem vagyok bulizós, nem cigizek és/vagy iszok/drogozok, nem szoktam bulikba járni, szeretek olvasni, sok dologgal szemben toleráns vagyok, de amikkel szemben nem, azt elviselni se bírom.


Állítólag szép vagyok, de ez nem tudom mennyire lehet igaz, én nem látom magam annak. Mondjuk bányarém se vagyok :D


Ezek alapján mit gondoltok rólam?



2012. aug. 17. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus tini, aki megtanult sütni és varrni.
2012. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy mi jó és mi rossz relatív...

Amúgy meg minden a külsőről szól manapság, szóval ha jól nézel ki biztos találsz majd magad mellé valakit.

2012. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha letépném rólad a ruhát utána legalább meg tudnád varrni
2012. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Thornak bejönnél! :D
2012. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2: Eddig senki nem mondta, hogy csúnya vagyok, mégsem volt még barátom...
2012. aug. 17. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Elég ha átlagos külsőd van, a mai világban az is gyönyörűnek számít.

2012. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet, hogy még nem volt senkim?
2012. aug. 17. 23:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mi a szép :D

Adj képet nekünk, azt akkor jobban eltudjuk mondani a véleményünket.

2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát egy olyan otthonülős unalmas ember lehetsz. lehet nem mondják a szemedbe, és ezért mondják h nem vagy csúnyaa hogy ne bántsanak meg
2012. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább otthon, mint rossz helyen! Nem hinném, hogy e dolgokkal baj lenne!
2012. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!