Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leírtak alapján mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján mit gondoltok rólam? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Mármint azért fontos mert tanácstalan vagyok.

Szóval, 18 éves vagyok fekete hajam van kék szemem , magammal viszonylag elégedett fiatal és élem az én hedonista életemet. Nem tudom hogy írjam le hogy normális válaszokat vagy tippeket kapjak, a lényeg az ,hogy a lányok/nők 90%-ának tetszem. Annak ellenére ,hogy magamat inkább furának tartom mint "atomjó" pasinak ami egyébként egyáltalán nem igaz , de mégis valamiért jóképűnek tartanak. Pedig kifejezetten fura gonosznak tűnök :D Mert erősek az arcvonásaim és sötétebb a bőrőm de nem vagyok cigány csak a szüleim származása miatt lettem ilyen .


2011. nov. 23. 20:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És volt már elég sok lány az életembe de nem csak azért mert őt nem tudom egyből megkapni hanem tényleg megtaláltam életem szerelmét egy gyönyörű magas elképesztően szép lányban. De az a probléma ,hogy bármit is próbálok vagy teszek egyszerűen mintha nem érdekelném. És nem tudom mire vélni ezt az ok nélküli utálatot amikor mindenkivel kedves vagyok és nem szoktam szórakozni lányokkal sem. Oké hogy egy fejjel magasabb nálam , meg sokkal pénzesebb de az ilyesmit mindig megoldottam de ő már 2 hónapja le se sz*r és én mindig addig próbálkoztam amíg sikerült mert ha valaki tetszett azt nem adtam fel de itt most megrekedtem...
2011. nov. 23. 20:53
 2/13 A kérdező kommentje:

Most komolyan... nem értem. És már azt sem hiszem ,hogy azért csinálja ,hogy azt gondoljam róla hogy nem adja könnyen magát...

De az elején ő nézegetett szóval undorítónak se tarthat :S

bár lehet azért nézett mert undorító vagyok? :(

2011. nov. 23. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

igen!

undorító vagy

2011. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve, milyen a lány, úgy értem hogy viselkedik másokkal meg ilyesmi, mert az oké, hogy leírtad, h milyen vagy, de mondjuk lehet, h nem olyan típusú fiúk jönnek be neki, mint te...
2011. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*a kérdőjel lemaradt (előző voltam)
2011. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom milyen igazából. Normális másokkal ,kedves meg ilyesmi. Sőt szerintem okos is csak... nem is tudom.
2011. nov. 23. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Sádi te vagy az? :D
2011. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem :D Valószínűleg össze keversz valakivel. Remélem nem a való világosra gondolsz mert akkor azt sértésnek veszem :D
2011. nov. 23. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Sádi, tudom hogy te vagy az he! Kiestél a villából és máris itt rontod a környezeted minőségét? :D
2011. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Najó lebuktam xD
2011. nov. 23. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!