Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges, vagy teljességg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges, vagy teljességgel ki van zárva? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy gondom van, és előre is meg szeretnélek Titeket kérni, hogy ne legyetek velem most bunkók, lécci!


Szóval inkább kérdezni szeretnék most, mint tanácsot kérni. És elsősorban, ha vannak itt tanárok, akkor az ő válaszukat várom. Ti képesek lennétek szeretni egy diáklányt? Tudnátok szerelmesek lenni belé? Hisz a tanárok is emberek, szóval megeshet vagy addig nem jut el egy tanár, mert nem törődik, nem úgy néz egy diákra? A másik kérdésem meg az lenne, hogy ha most az érzelmeket kizárjuk, akkor egy tanár megnézi "úgy" a diákokat? Tehát hogy "ő milyen szép, ő milyen jól néz ki,ő meg elég csúnya stb." Szóval a külsőről is alkotnak "úgy" véleményt?

Csak ezért érdekelne, mert szeretek valakit, de persze nem akarok semmit! Tényleg!! (Mielőtt még jönnének az oltások.) Csak már elég régóta szeretem, van családja is, szóval tényleg csak annyi érdekelne, hogy érezhetne-e ilyet, vagy nézhetne-e úgy rám esetleg, ahogy a fentiekben leírtam.

Mert néha szoktam látni, hogy olyan furcsán néz, nagyon kedves, néha meg nagyon elutasító, nem köszön meg semmi.. változékony. Viszont van hogy csak néz, aztán amikor ránézek, hirtelen elkapja a tekintetét. :) És ezeket a dolgokat nem mindig tudom hova tenni. Csak ezért érdekelne.

És tényleg normális válaszokat adjatok, lécci! És rendesen, ne legyetek velem lekezelőek és ne akarjatok lehordani, mert tudom, hogy mi mi fán terem.

(És 16 vagyok) Bocsi, hogy sokat írtam,és köszi ha elolvastátok!



2012. aug. 18. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nem jó ötlet tanárral viszony folytatni mert nem lesz jó vége .Ne te legyél a bűnbak ha kirúgják ezért,és persze családja va Gondolkodj ezen sokat mielőtt belevágsz valamibe!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Feri921103 válasza:
figyelj, én nem teljesen mondhatni hopgy tanár vagyok, tartok néhány orát, besegítek néhány tanár ismerőseimnél, illetőleg van egy saját matektáborom ahol szinte végig orát tartok rendszeresen... Így csak remélni tudom , hogy a válaszom értékelésre, illetve megfontolásra méltó lesz. Nos csak annyit mondanék, hogy igy majdnem 20 évesen, egy 18 éves barátnőm van, akit az egyik táborom során ismertem meg, ő volt az egyik tanítványom, és nem is folytatom.. :D
2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Élvezi, hogy felnézel rá, rajongsz érte. De ennél semmi több nincs a dologban, ez 100%. Te még nagyon kislány vagy.
2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, hogy figyelmeztetsz, de direkt írtam, hogy nem kell, mert tudom, hogy mi mi fán terem. De azért tényleg köszi a választ! Igazad van.

Második: Köszönöm! És további sok boldogságot Nektek!! :)

Harmadik: Köszi, de nem tudom hogy tényleg 100%-e ez. Nem vagyok biztos benne, hogy ezt élvezi (vagy hogy egyáltalán látja-e rajtam). Ő meg egyébként nem olyan, hogy evvel/ velem szórakozzon szerintem. (Azért ismerem már pár éve.) És komoly meg nagyon intelligens. Szóval ezért nem értem, hogy miért ilyen, miért csinálja.

Komolyan, miért csinálhatja? Vajon mi a véleménye rólam/hogy viszonyul hozzám? (a fentiek alapján persze)


És még egyszer köszi mindenkitől! :)

2012. aug. 18. 17:28
 5/25 anonim ***** válasza:
Biztos csinos lányka lehetsz, akire úgy általában szívesen néznek az emberek.
2012. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"így majdnem 20 évesen, egy 18 éves barátnőm van,"

Az normális de egy 40-50 éves ne akarjon már semmit egy 16 éves gyerektől.

Amúgy, szerintem nem akar semmit, lehet csak beleképzeled a dolgokat főleg, hogy tetszik neked.

2012. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

Képzelj el légy szíves egy 12 éves kisfiút, aki rajongásig oda van érted. Megvan?

Hogyan viselkedsz vele?

Néha az agyadra megy, néha élvezed, ha megnéz, vajon érzel iránta többet? Férfinak tekinted? Nem? Vajon miért?

Nem tudod még, mi fán terem...

2012. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát bevallom őszintén, hogy igen, elég csinos vagyok, sok ilyen visszajelzést is kapok, de akkor ez neki is feltűnhetett?(Najó, most tudom, hogy ez így h*lyén hangzott, meg jöhetnek rá a válaszok, hogy ő is lát, stb.) De hát tanár létére ezt nézi/ ezért néz? És akkor miért kapja el hirtelen a tekintetét? :) Meg miért lehet az, hogy egyszer kedves, egyszer meg nem is köszön? (pedig rám néz, a képembe:P)

És azt meg remélem, hogy ő nem látja rajtam, hogy mi van. :D

2012. aug. 18. 18:13
 9/25 Feri921103 válasza:
amúgy most már kiváncsi lettem, pontosan milyen tanárról van szó? Vagyis mit tanít?
2012. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#7-es, először is azt, hogy tudom, mi, mi fán terem, a tanár-diák kapcsolatra értettem, hogy ne oltson senki!

És én nem rajongásig vagyok oda érte, nem tudom honnan vetted. Szeretem Őt, de tudom, hogy nem lehet, ennyi az egész. És nem vagyok soha az útjában, sőt! Idegesíteni nem idegesíthetem. Ráadásul nem is szoktam "úgy" ránézni, mert azért próbálom leplezni, hiszen tudom, hogy nem lehet!


És ezt most nem vele és velem kapcsolatban, csak úgy átlagban.. egy 16 évest és egy 12 évest nem tudsz összehasonlítani ilyen téren, mivel egy 12 éves kisfiún általában látszik (körülbelül), hogy még akkora.(persze tudom, hogy vannak kivételek) Viszont nem egy, nem két 16 évest sokkal többnek is lehet nézni. Máshogy néznek ki. És ezt most tényleg nem ehhez szántam, hanem átlagosan egy fiúról meg egy lányról beszélek. Teljesen más a két korosztály.

2012. aug. 18. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!