Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a csalódások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a csalódások (3) kiölték belőlem az érzelmeket?

Figyelt kérdés
Régebben ha találkoztam egy nagyon helyes sráccal, volt hogy a szívem is kalapált, meg melegem volt stb.:D Aztán történt 2 kisebb, meg 1 nagy csalódás az életemben, és azóta semmi. Meglátok egy helyes pasit, aki mondjuk engem néz, oké helyesnek látom, de egyébként különösebben nem érint meg. Szerintetek ez hülyeség? Lehetséges, hogy még nem gyógyultak be sebek, vagy csak egyszerűen nem találkozok a megfelelő emberrel? Vagy talán csak szimplán érzek még valamit az illető iránt, aki miatt nagyot koppantam?
2012. aug. 18. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudnak kihalni az érzelmek max nagyon sok idő után de akkor nem csak ilyen hanem hogyha kiirtják a családod se érzel semmit ez kicsit durván hangzott de csak példa volt:D
2012. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak fiúban
2012. aug. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan 3 alkalommal csalódtam a lányokban, és megprancsoltam magamnak, hogy nem leszek szerelmes. Mégsem tudok uralkodni magamon. A különbség annyi, hogy én fiú vagyok.
2012. aug. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan, hogy én elhatároztam, hogy nem foglalkozok férfiakkal. Csak azt vettem észre, hogy részemről nem alakul ki olyan kapcsolat, mint a csalódások előtt. Én szeretnék szerelmes lenni, abban a korban is vagyok, hogy érdekel a dolog. Nem tudom, hogy mit tegyek.:\
2012. aug. 18. 03:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy minél többször ér inger, annál magasabb lesz az ingerküszöböd. De azért ne add fel, mert azt a magasabbat is el lehet érni.
2012. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne dramatizáld túl az életedet!

Eddig megéltél számszerint 3(!) csalódást, de ezek ugyemár az összes érzelmet kiölték belőled. :DD

2012. aug. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3ból 3at! Ha csak csalódás éri az embert, nincs semmi sikerérzet, hamarabb szarul érzi magát az ember, nemde?
2012. aug. 18. 03:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez együtt jár az élettapasztalattal.

Nyilván 30 évesen nem leszel 3 perc alatt elvakultan szerelmes mint egy 14 éves infantilis csitri.

Nincs ezzel semmi gond, nem esel hanyatt az első jött-ment jó pasitól.


Nem haltak ki az érzéseid, csak megtanultad józanabbul kezelni őket, meg más érzések is (kiábrándultság csalódottság) létrejöttek benned, ami szintén részese lett a tapasztalataidnak, és az érzelmeid összességének.

2012. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 18. 13:26
 10/10 anonim válasza:
Velem mindig ez volt. Egyszerűen túl sok szart kaptam az élettől ahhoz, hogy még fájni tudjon. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy érzelmi szinten minden hidegen hagy.
2019. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!