Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok erről a lányról?

Figyelt kérdés

Ha a buszon utazva egy lánynak így csörögne a telefonja: http://www.youtube.com/watch?v=fusGbgED-gg

Nem túl ciki ez egy lány csengőhangjának? Mert Barney újonnan felszedett csajait jelezte ez a csengőhang. Nem túl félreérthető? :D


2012. aug. 18. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
épp lesz@rom h milyen a csengőhangja.
2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ van-e rajta bugyi
2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom ki az a Barney. És nagy ívben teszek rá, hogy kinek milyen csengőhangja van.
2012. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
A BKV-t ismerve meg sem hallanám, ha valakinek csörögne a telefonja tőlem fél méterre.
2012. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pont leszarnám csak eszembe jutna az a rész how i get ur motherböl és mosolyognék egyett.. csuma
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki se fogja tudni,hogy honnan származik a zene még ha ismerős neki akkor sem.Engem ez a zene 1 tanyára emlékeztet XD
2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2012. aug. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!