Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jól kijövök, de ha csókról van szó, akkor menekülök... Mivel velem volt az első csókja, nincs tapasztalata sem. Sajnos az is közrejátszik, hgoy elég vastag a szája, így amikor megcsókol szinte beteríti az enyémet és úgy érzem, hogy tiszta nyál leszek...

Szinte már hülyének érzem magam, hogy ilyen miatt nem kívánom, de nem tudok mit tenni...

Hogy mondjam ezt el neki?



2012. aug. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nekem azt mondták az első csókom után, hogy világklasszis smár. A második is azt mondta.
2012. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy nyugodt helyen mondd neki: adj egy csókot..megcsókol, mondd h csak ennyit tudsz? jobban..majd kicsit kényeskedve mondd, h na, most meg mutatom hogyan is kell

Így olyannak fog tűnni mintha csak többet és erőteljesebben akarnád a csókot, pedig közbe tanítod..

2012. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

- Szia Peti.

- Szia Rebi.

- Be kell vallanom valamit, terhes vagyok tőled!

- Wtf? Mi nem is? He? Mi van?

- Ja csak vicceltem, de úgy smárolsz, mint egy ponty.

- Fúú, megnyugodtam.


Na mit szólsz?

2012. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolso BIG LIKE :DD nagy vagy :P
2012. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, nekem ilyen sose jutna eszembe.

Állati nagy vagy. És az előzőhöz csatlakorznék: BIG LIKE. De ide inkább az illik, hogy HUGE LIKE

2012. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!