Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok magatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok magatokban beszélhetni? Vagy szoktatok álmodozni?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor miről és hogyan?

2012. aug. 19. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Önvédelmi mechanizmus. Ha magányos vagy, akkor előfordul.
2012. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamban ritkán és leginkább mikor olyannal szeretnék, akivel már máshogy sajnos nem tudok...


Álmodozni nagyon sokszor és sokmindenkiről, több különböző okból.


Főleg akkor csinálom őket ha egyedül vagyok.

2012. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is szoktam magamban beszélni, akkor amikor egyedül vagyok itthon és általában csak a fürdőben(mert ott van egy nagy tükör:D). Ilyenkor végül is hangosan gondolkodok. Mostanában a tükör "fejéhez" vágom azokat a dolgokat, amiket igazából a volt barátomnak mondanék. Valamelyik nap sajnos annyira beleéltem magam abba, hogy mondom a magamét a "volt barátomnak"(vagyis a tükörnek), hogy el is tört nálam a mécses..elkezdtem sírni..annyira gáz, hogy ennyire beleélem magam dehát ez van :D

Álmodozni persze mindig is álmodoztam(állítólag a horoszkópom szerint is nagyon álmodozó vagyok:D). Mindig másról és általában elalvás előtt :)

2012. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"...hogy el is tört nálam a mécses..."


milyen visszataszító :-s

2012. aug. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok

Én nem hangosan, hanem szó szerint magamban, mondataimat a fejemben kimondva szoktam kb. beszélni.

2012. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én fürdés közben szoktam észrevenni, hogy a barátommal "beszélgetek"
2012. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamban beszélni csak nagyon ritkán, de ha van egy szabad percem, rögtön elkezdek álmodozni. Előfordul ez a buszon, sorbaállásnál, vagy ha egy kicsit is várni kell. Ennek az a hátránya, hogy ezzel együtt bambulok is, tehát akármelyik ismerősöm elmegy mellettem úgy, hogy észre sem veszem.
2012. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló ez miért is visszataszító ha szabadna tudnom? o.O :D
2012. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mind kettőt szoktam csinálni :D

össze-vissza szoktam álmodozni valamikor nem emlékszem valamikor igen.

2012. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig àlmodozom, ha unatkozok. Főleg egy lányról, aki sosem lesz az enyém :'(

Sokszor szoktam magamban beszélni is

2012. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!