Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés
1.jó pasi,beképzelt,csajok szaladnak utána,mindenki járni akar vele,neki senki sem kell,külsőre tökéletes,és ezért képes lányokat leszólni,hogy fogyjon le,akkor lesz a suli legjobb csaja,meg ilyenek,lehet vele rendesen is beszélni,de néha átmegy ki vagyok,mi vagyokba.. 2.nem menő,nagyon magas,szemüveges,külsőre nem annyira szép,mint az első fiú,viszont,elfogadja lányokat olyannak,amilyenek,mindent megtesz nekik,tiszteli,szereti őket. És a bökkenő,hogy unokatestvérek,és mindkettőnek ugyanaz a lány tetszik.
2012. aug. 19. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
én istennek tartogatom magam!
2012. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fantasztikus.:D
2012. aug. 19. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se.
2012. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
szerintem jobban járna a lány a 2-dikkal ha hosszú távra szeretne barátot és nem csak azért hogy felvágjon hogy milyen nagy menő a pasija:)
2012. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2012. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiú akiről írtál egy beképzelt paraszt. (már bocsánat) De az ilyenre mit lehet mondani. De mint látod, attól hogy kivüről tökéletes belűről még egyátalán nem az.

Én a második fiút választanám. Mert egy hosszú távú kapcsolatnál a belső értékek fontosabbak. És ha valakit igazán szeretsz akkor az kisugárzik a külsejére is, és sokkal jobbképűnek/szebbnek látod mint más.

2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a 14:41-sel, nem mondhattam volna jobban. Úgyhogy röviden: Második. 19/N
2012. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az első. a másodikból csak lúzer papucs lesz legjobb esetben is
2012. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány a 2.-kal járna jobban, és mind az 1.-t választaná.
2012. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat.Én is első után szaladtam,de rájöttem második a jobb.Miért járjak olyan fiúval,aki bánt súlyom miatt? Aki külsőt nézi? Második se csúnya,ok szemüveges,meg magas,de nem csúnya gyerek.
2012. aug. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!