Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzett más is ilyesmit? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett más is ilyesmit? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit nem tudok kiverni a fejemből,úgyérzem,hogy amikor a szemébe nézek valami mélyebbet látok mint más szempárokban.Érzem azt a bizsergést és kihivást közöttünk.Nem szerezhetem meg most(barátnő,korkülönbség,lehet,hogy nem is mozditok meg benne semmit,elköltözik),de úgy érzem még lesz dolgunk egymással.Ez hülyeség?
2012. aug. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

fúú b@sszki te totál bele vagy zúgva!

szerelmes vagy :)

2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Korkülönbség? Na már ez is jól indul...

És igen, hülyeség. Inkább a saját korosztályodból kéne keresned valakit, nem vén fäszik után sóvárognod.

2012. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
véletlenül nem pécsi vagy? :)
2012. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van,el kéne felejtsem.Úgy is van valami más is alakulóban.Nem vagyok pécsi.
2012. aug. 19. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
igen éreztem már ilyet. De nekem van barátom, szóval alapból nem lehetett volna köztünk semmi, meg jövőre már nem fogok vele annyit találkozni. Szóval én írtam egy novellát róla és az érzéseimről, és ezzel lezártam a dolgot aztán szépen kivertem a fejemből.
2012. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De valaki észrevette? A kérdező férfi nemű. Szóval akkor most biszex lennél? Emígy hagyd a fenébe.
2012. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfénemű.Csak egy kamaszlány.
2012. aug. 19. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreztem én is, nagyon sokáig. Találkozgattunk, és egyszer smároltunk, aztán megbeszéltük, hogy maradjunk csak barátok.Évek óta ismerem, és sokat csalódtam benne, végül betelt a pohár, és most már egyáltalán nem érdekel.Nem akarok tőle semmit, és végre jó azt érezni, hogy nemet tudok neki mondani.:) (L/18)
2012. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen:)
2012. aug. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!