Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el így? Semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el így? Semmi esély nincs a folytatásra?

Figyelt kérdés
Szóval nyaralt nálunk egy pasi 2 hétig.Jól elvoltunk,rengeteget beszélgettünk,ő ajánlott közös programokat,aztán megtörtént,aminek meg kellett.Minden nap beszéltem vele,míg itt volt,de amióta hazament,dolgozik,és nem keres.Kicsit ki vagyok borulva,mert nekem,mivel nem vagyok egy utolsó ribi,érzelem nélkül ez nem ment volna,viszont neki megígértem,hogy nem agyalok ilyeneken.Mit vár?Ennyi voltam neki?Azt mondta,találkozni szeretne velem később is.Lehet ezt a munkára fogni,vagy ne áltassam magam?Mitévő legyek?

2012. júl. 26. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Ezt már csak ő tudja...De ha nem keres, valószínű :S Lehet csak a nyaralás idejére kellett neki valaki...aztán kitudja, lehet otthon meg várta valaki más.
2012. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nagy valószínűséggel neki ez csak egy nyári kaland volt. Főleg ha azt mondta, hogy ne agyalj ilyesmin. Ezzel azt akarta mondani kb, hogy "nehogy belémszeress!"
2012. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... Sajnálom bogaram, de szépen kihasználtak... :/
2012. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!