Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék közelebb a bátyám haverjához?

Figyelt kérdés
Ma áthozta 5-6 barátját a bátyám, néha mikor kimentem a szobámból bemutatkoztam 1-2nek, nem nagyon volt nagy szám, de aztán megjött az utolsó. Bejött a szobámba a bátyám(ilyet nem gyakran szokott..mindig cukkoljuk csak egymást, elég rossz a kapcsolatunk, szóval egymás szobája tabu is.) hogy jöjjek ki, mert valakit be szeretne mutatni. Én elindultam ki, Ő addigra kiment a kertbe és elkezdett kiabálni hogy: Benceeee! Gyereee! Valakit be szeretnék mutatniiii! Elég érdekesnek találtam a szitut, még az egyik haverjának oda is vetettem, hogy ez nagyon ijesztő. Biztos ez csak egy szívatása. A srác azt mondta, hogy nem hiszi. Utána láttam meg Bencét, ilyen helyes srácot rég láttam... Nagyon megtetszett, bemutatkoztunk egymásnak, aztán zavartan álltunk. Kb. fél perc után kijelentettem, hogy akkor én most visszamegyek, és magukra hagytam őket. Sokat hallottam már erről a Bencéről, mármint mikor szüleinknek mesél a tesóm, hogy mennyire bolond. Eddig talán kétszer jött át hozzánk. A kérdésem az, hogy hogyan kerülhetnék hozzá közelebb? Keressem meg valami közösségi portálon? Vagy kérdezősdködjek a bátyámnál(szerintem nem valami jó ötlet, tényleg nem kedveljük egymást annyira...)? Egyáltalán mért mutatott be minket ekkora hévvel? Nem értem... Köszi a válaszokat ! (bátyám, és haverja egyébként 20 évesek, én 16 vagyok)
2012. aug. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác már szólt a bátyádnak hogy bejössz neki és megkúrna!
2012. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írj nek a fészen vagy emailt és pár levélből kideról, érdekled-e. Arra készülj fel azért, ha jártok fura lesz a bátyádnak, de majd megszokja. Én öcsém egyik haverjával jöttem össze, öcsémnek is furva volt először...
2012. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#:De a sráccal most találkoztam elsőnek, szóval nem hiszem...

2#:Annyira félek, hogy én értettem ezeket csak félre, és hülyének fog nézni, nem csak ő hanem a bátyám is meg a társasága is...

2012. aug. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!