Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne szomorkodja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szomorkodjak állandóan?

Figyelt kérdés

Minden rosszul alakult mostanában velem,nincsenek barátaim,nem járok sehová,nincsen fiúm és most is ismerkedek egy fiúval de balul jött ki egy beszélgetés vele és mostanában nem keres engem.Nagyon sokat sírok és szorongok.

Én ugy érzem nem vagyok rossz ember mégis büntetésként élem napjaim,eljárok dolgozni,szorakozni nem járok mert a 'legjobb'barátnőm sem keres,csak ha segíteni kell neki valamit.

Nagyon unom már ezt az egészet és nagyon vágyok valahová és egy normális fiúra is akivel jól érezném magam.

Teljesen be vagyok savanyodva!!



2012. aug. 19. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És honnan írsz?
2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hány évesen vagy így elkeseredve?
2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Jajj te szegényke.

Sok ilyen fiú van itt őket keresd.

2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát.
2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne egy normális barátnő is. De ehhez ki kellene mozdulni, anélkül nem megy. Munkatársakkal is lehet menni ide-oda pl.
2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
tekerj egy cigit, és tépj be
2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
31éves.Igen,nagyon szeretem az állatokat de bérlakásban lakom.
2012. aug. 19. 21:25
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet hogy betépjek de az is csak ideiglenes.
2012. aug. 19. 21:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad (jobbat jelenleg nem tudok)
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy pasit, akivel betépsz, és meglátjátok. :) vagy menj pszichológushoz hátha segít.
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!