Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett vele és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele és miért csak most jelentkezett egy hónappal később?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A segítségetekre lenne szükségem. A barátnőmmel iskola befejezése után két nappal össze jöttünk. 25-én eltűnt és csak ma, majdnem egy hónappal később jött vissza. Telefonszáma elveszett, mikor a telefon össze tört. És a mai nap volt ismét msn-en. egy hónapig nem tudtam róla, megkérdeztem, hol volt és azt mondta, hogy táborban. Egy hónapos tábor van? És vajon tényleg igazat mond? Nagyon szeretem és nem hinném róla, hogy hazudna, de sajnos szólni sem szólt előtte. Ja és annyi, hogy nagyon furcsa volt ma, megkérdeztem, hogy megváltoztak-e az érzései, amiért ilyen, azt mondta, nem. Mi lehet a baj? Nem akar róla beszélni.


2009. júl. 23. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég zavaros a történet. Eltünt egy hónapra, összetört a telefon (hogy tört össze)? Ismerőseivel, szüleivel nem beszélsz?? Látta közben valaki? valami nem hétköznapi rossz dolog történt vele. Megértem hogy nem érzed jól magad, ne haragudj, de kevés az információ.
2009. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy miért nem szólt, hogy elmegy vagy hogy miért ment el, mert ez a táborosdi nem túl hihető, de ne legyél tolakodó
2009. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 14 ő 15 éves
2009. júl. 23. 17:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és hobbyból bicikliszerelő vagyok és elvittem a biciklit egy próba útra,, amikor úgy elszálltam, hogy eltört a sípcsontom és az alsó karcsontom jobb oldali, ezt csak azért mondom el, hogy szemléltessem mit kapott a telefon, a jobb oldalon volt. De remélem nincs baja, mert akkor megkeresem azt, aki rosszat tett vele, ha ezt valaki tette és elmondom neki szép szavakkal, hogy ilyet azért nem illene tenni egy hölggyel. És igazad van ritka rosszul érzem magam, mert nem tudom, mi bántja, de remélem megbízik bennem, mert nagyon szeretem és igyekszek neki mindenben segíteni, ugyanis nekem ő az első és én mindíg megvetettem azokat, akik nem hűségesek. Szóval szeretnék neki segíteni. Mit tehetnék? Amúgy a szüleit nem ismerem, még nem voltam náluk, ő ugyanis Kunhegyesi, én pedig Gyöngyösi.
2009. júl. 23. 17:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném egyenlőre megkérdezni, mert félek, hogy rossz lenne neki róla beszélni.
2009. júl. 23. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:
És köszi, hogy válaszoltatok.
2009. júl. 23. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

próbálj meg utánanézni, hol járt, érdeklődj a barátinál, haverjainál is.

őt pedig nyugtasd meg, hogy mellette állsz, legyél vele minél többet, hátha elmondja mi történt. de nem erőltesd, inkább segíts neki kikapcsolódni.

2009. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19:46-os válaszolónak.

Szeretnék vele lenni, amennyit csak lehet,de nagy a távolság, tehát buszoznom kell és nem tudom, most hogy, s mint az utazás oda, mennyit változott az elmúlt egy hónapban, mert itt Gyöngyösön mindig variálnak, de amint megtudom, megyek hozzá.

2009. júl. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!