Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik ha egy lánynak hosszú haja van?

Figyelt kérdés

Most mellig érő

megnövesszem?

sötétszőke hajam van szép színű

az arcom kicsit kocka formájú barna szemem van

Megnövesszem?


2012. aug. 19. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Nem hülyeségből írom:


Én a rövidebb hajú lányokat jobban szeretem. Az egyik legszebb látvány amikor orálisan kielégít és látom az arcát.

Ha hosszú lenne akkor oda lógna...(persze félre lehet fogni...de minek megoldást találni 1 problémára, ha van olyan lehetőség hogy ne legyen alapból ez a probléma).

2012. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12. a hosszú hajba legalább bele tudsz markolni. Én lány vagyok, de én is jó hosszú hajat akarok. :). Abból bármit ki lehet hozni. A rövidből semmit. Meg kell várni, amig megnő.
2012. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én csak hosszú hajú csajokkal szeretek együtt lenni

főleg ha a göndör,akkor végem van de a csajnak is,mert mászok ráfele mindig,főleg ha félredobálja ahaját :D


Növeszd meg fenékig,én állandóan basztatnám a hajad :D:D:D:D


Szedjél vitaminokat,multivitamint.

2012. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
elvileg a ricinus olajtól sokkal gyorsabban nő
2012. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja és kenni kell a fejbőrre nem inni, mert eredetileg úgy hashajtó :D
2012. aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
tetszik, de a haj az édes kevés. volt a múltkor a piacon egy nagyon szép alakú, nagyon szép, dús barna hajú csaj, erre megfordult és olyan arca volt, hogy nem a 10 kiló krumpli volt teher, hanem arra a csajra nézni
2012. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ez nem vicc, de én úgy hallottam, hogy az ondótól fényesebb, egészségesebb, puhább lesz, és gyorsabban is nő :D nem tudom hogy le kell-e nyelni, vagy rá kell hogy élvezzenek a hajadra, de az tény hogy hatásos. amerikában Bika Ondós hajpakolást alkalmaznak, és nagyon drága is, de hatásos. szóval hajrá (vagy hajra):D :D


Egyébként szerintem is minél hosszabb, annál jobb. én imádok játszani a barátnőm hajával, és nekem szóba se jöhet a rövid haj. 21/F

2012. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!