Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak hazudott és le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hazudott és le akar rázni? Vagy mi állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, egyszer találkoztunk. Állítólag én is bejövök neki, de néha kicsit túlságosan távolságtartó velem, mintha le akarna rázni, pedig ő is azt hajtogatja, hogy bejövök neki. Tegnap megcsörgettem, erre visszahívott és éjszaka vagy 3 órát beszéltünk. Tök jófej volt, nagyon jól elvoltunk, megbeszéltük, hogy a péntek estét együtt töltjük, elmegyek hozzá filmet nézni...stb. Azt mondta, hogy most ki kell mennie Németországba 2 napra az apjával dolgozni, az apja eddig is kinn dolgozott, most ő is besegít neki. Elvileg ma hajnalban indultak el, nem sokkal azután, hogy beszéltünk. Azt mondta, hogy péntek este ér haza, péntek délután még írni fog, de valószínűleg 9 körül már jó neki. Azonban ma délután láttam (én rejtve voltam), hogy fennvolt msn-en, majd lelépett... aztán láttam iwiw-en és myvipen is bejelentkezett ma. Ez hogy lehetséges? Kiment idegenbe és ott tudott netezni, myvip, iwiw, minden? Nekem nagyon furcsa. Lehet csak le akart rázni ezzel? Gondolkozzunk reálisan... :S
2009. júl. 23. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát ha 3 órát el tudtatok beszélgetni telefonon akk sztem nincs baja veled!De meddig volt fent msn-en?Mert lehet netkávézóba volt!
2009. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lehet, van egy laptop-ja, mobilnettel...
2009. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Msn-en nem tudom meddig volt fent, már fennvolt mikor én felléptem, ez olyan dél körül volt. És nem hiszem, hogy Németországban netkávézóba ment volna... itthon sem szokás mifelénk az ilyen. Meg azt sem hiszem, hogy a munkaadóját kérte meg. Épp ez a furcsa.
2009. júl. 23. 17:40
 4/22 A kérdező kommentje:
Tegnap még azt mondta, hogy neki csak 1 számítógépe van. :S
2009. júl. 23. 17:42
 5/22 anonim ***** válasza:
És hogyha csak azért ment netkávézóba hogy veled msnezzen? És ha már ott volt akkor megnézte myvipjét,iwiwjét..teljesen elképzelhető,és reális magyarázat.
2009. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Németországban még egyszerübb az internetezés, lehet hogy ott még egy szállón is van, ha nem jobb helyen van, vagy tényleg munka után be jelentkezett egy kávézóban. Mivel tudod hogy az édesapja tényleg ott dolgozik és biztos hogy nem 24 órát dolgoznak, igy erre is lehet idő. És akár az édesanyjával is beszélhet msn-en, az is elfogadható hogy ő az első éppen, mikor még friss kapcsolat alakul, vagy ha vannak tesói velük is beszélhet. myvip-iwiw-et ha meg szokta nézni az egy két perc, tehát lehet hogy épp az fért bele. Ha dolgozni ment akkor lehet fáradt, külföldön biztos nem azért vesznek fel magyar munkavállalókat hogy kényeztessék őket, sőt itthon sem, ha egy besegítésről van is szó. Plusz még az is lehet hogy a leendő barátnőjével kipihenten akarja megoldani az első beszélgetéseket és talikat, ez nem ritkaság hogy igy akarják az emberek, attól függetlenül hogy te rejtve meg látod e hogy bejelentkezett rövid időre, lehet veled nem 2 percig szeretne beszélni és nem fáradtan. Hát várd türelemmel a ténylegesen megjelölt tali időpontot, addig nem tartozik elszámolással, de mégis kívánom a legjobbakat! (ő azt igérte, és nem semmi hogy egy fiatal srác is pénzt akar keresni, fontos az hogy munkával pénzt keressünk) Szóval te már szerelmes vagy az írásod alapján de lehet hogy ő is:)
2009. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk szerelmesek, én meg még abban is kételkedem, hogy akar-e valamit tőlem. El tudom képzelni, hogy ez csak a lerázás része. :(
2009. júl. 23. 21:40
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Szerinted hogyha le se sz*rna,akkor visszahívott volna az éjszaka közepén,és 3 órát beszélt volna veled?! Na ne hülyíts..Szerintem szinte biztos,hogy ez nem a lerázás jele..17:55ös voltam.
2009. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) De én akkor sem vagyok biztos ebben az egészben. Kicsit furcsa a srác. Kiváncsi leszek, ma 3kor ír-e, ahogy megígérte.
2009. júl. 24. 09:53
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem írt, hogy mi lesz este, pedig azt ígérte 3kor írni fog. :( Pont ezért kérdeztem... :(
2009. júl. 24. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!