Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak hazudott és le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hazudott és le akar rázni? Vagy mi állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, egyszer találkoztunk. Állítólag én is bejövök neki, de néha kicsit túlságosan távolságtartó velem, mintha le akarna rázni, pedig ő is azt hajtogatja, hogy bejövök neki. Tegnap megcsörgettem, erre visszahívott és éjszaka vagy 3 órát beszéltünk. Tök jófej volt, nagyon jól elvoltunk, megbeszéltük, hogy a péntek estét együtt töltjük, elmegyek hozzá filmet nézni...stb. Azt mondta, hogy most ki kell mennie Németországba 2 napra az apjával dolgozni, az apja eddig is kinn dolgozott, most ő is besegít neki. Elvileg ma hajnalban indultak el, nem sokkal azután, hogy beszéltünk. Azt mondta, hogy péntek este ér haza, péntek délután még írni fog, de valószínűleg 9 körül már jó neki. Azonban ma délután láttam (én rejtve voltam), hogy fennvolt msn-en, majd lelépett... aztán láttam iwiw-en és myvipen is bejelentkezett ma. Ez hogy lehetséges? Kiment idegenbe és ott tudott netezni, myvip, iwiw, minden? Nekem nagyon furcsa. Lehet csak le akart rázni ezzel? Gondolkozzunk reálisan... :S
2009. júl. 23. 17:21
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

"Figyelj csak!

Én egy kicsit sem tudlak sajnálni!

Különben is utálom a rámenős ribancokat, de már eleve utálok minden csajt, aki csak szopatni tudja a fiúkat!

Ha te is csak szórakoztál a fiúkkal, akkor ezt most megérdemelted!

Sőt, én még közös képet is küldenék neked a barátnőmmel!"



Mekkora egy paraszt vagy!Remélem te is kapsz nap mint nap ilyen kedves beszólásokat!Kíváncsi vagyok hány barátod van...

2009. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Előző!Ahelyett, hogy beszólogatsz másnak inkább segíthetnél rajtuk!
2009. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!