Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak hazudott és le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hazudott és le akar rázni? Vagy mi állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, egyszer találkoztunk. Állítólag én is bejövök neki, de néha kicsit túlságosan távolságtartó velem, mintha le akarna rázni, pedig ő is azt hajtogatja, hogy bejövök neki. Tegnap megcsörgettem, erre visszahívott és éjszaka vagy 3 órát beszéltünk. Tök jófej volt, nagyon jól elvoltunk, megbeszéltük, hogy a péntek estét együtt töltjük, elmegyek hozzá filmet nézni...stb. Azt mondta, hogy most ki kell mennie Németországba 2 napra az apjával dolgozni, az apja eddig is kinn dolgozott, most ő is besegít neki. Elvileg ma hajnalban indultak el, nem sokkal azután, hogy beszéltünk. Azt mondta, hogy péntek este ér haza, péntek délután még írni fog, de valószínűleg 9 körül már jó neki. Azonban ma délután láttam (én rejtve voltam), hogy fennvolt msn-en, majd lelépett... aztán láttam iwiw-en és myvipen is bejelentkezett ma. Ez hogy lehetséges? Kiment idegenbe és ott tudott netezni, myvip, iwiw, minden? Nekem nagyon furcsa. Lehet csak le akart rázni ezzel? Gondolkozzunk reálisan... :S
2009. júl. 23. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jajj ezer oka lehet annak,hogy miért nem írt.Velem is előfordult már nem egyszer hasonló eset.De mondjuk ez már tényleg kezd gyanússá válni... :S:S Még mindig 17:55ös voltam.
2009. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja,azt kifelejtettem,hogy légyszi írd majd meg hogy mi lett! :)
2009. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Eddig a percig nem jelentkezett, pedig többször csörgettem és sms-t is írtam neki, de semmi jel. Szerintem csak le akar rázni. Azt hiszem, hagyom ezekután a srácot.
2009. júl. 24. 19:30
 14/22 anonim ***** válasza:
:S:S:S Hát igen,már én is így gondolom.Azért sajnálom,hogy nem jött össze! :(
2009. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
én is, nagyon helyes és jó srác volt :( csak egy kicsit hazudós és hát... úgy tűnik én nem jöttem be neki
2009. júl. 24. 19:49
 16/22 anonim ***** válasza:

nane,tényleg ezer és ezer oka lehet amiért nem jelentkezett..

várj még kicsit, amúgy ki az a barom aki 3 órát beszélgetne olyannal akit magasról le sem sz..?

légy türelmes..csak még egy picit

2009. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
ha arra van pénze hogy 3 órát beszéljen veled telefonon, akkor gépre mobilnettel miért ne lenne?
2009. júl. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én sem értem, ezreket költ rám úgy, hogy le sem sz.r engem? Hisz ingyen is le tudott volna rázni. Egyébként azóta se jelentkezett, tegnapelőtt még én írtam neki, nem válaszolt, tegnap már nem is kerestem, de akkor sem írt msn-en. :(
2009. júl. 26. 10:11
 19/22 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!

Én egy kicsit sem tudlak sajnálni!

Különben is utálom a rámenős ribancokat, de már eleve utálok minden csajt, aki csak szopatni tudja a fiúkat!

Ha te is csak szórakoztál a fiúkkal, akkor ezt most megérdemelted!

Sőt, én még közös képet is küldenék neked a barátnőmmel!

2009. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok rámenős ribanc és nem szórakoztam vele! nekem tetszett a srác és meg akartam ismerni, ennyi
2009. júl. 26. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!