Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam a nunim mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a nunim mellett, oldalt egy görcsöt, mi lehet az? Vagy mitöl jött az oda?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Görcsöt? Hogy lehet görcsöt találni?
2012. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Délkelet-ázsiai bevándorló.Miért, mit hittél?
2012. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne fotó róla,akkor könnyebb lenne kitalálni.
2012. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
furunkulus ?
2012. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
képt az életed érdekében!!!
2012. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor hogy mondjam még más szóval nem kifelé ducc hanem ha megnyomom kis kemény vmi van ott:O értelmes válaszokat várok ti meg elhülyéskeditek,mikor én meg ugy félek h mi lehet az -.-
2012. aug. 20. 16:28
 7/17 anonim ***** válasza:
így tényleg nehéz, én azért mondtam a furunkulust, mert nekem volt olyanom :O kis kicsi göb volt először, aztán ahogy nőtt nagyon fényes lett a teteje, fénylett teljesen , és iszonyatosan fájt kinyomni :O figyeld, ha nő mindenképp mutasd meg orvosnak !
2012. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyre nagyobb lesz és egyre jobban fog fájni. Ez kb. két hét alatt lecseng, egyszer csak majd magától kifakad és pár nap alatt begyógyul! Nekem azért szokott úgy kb. félévente előfordulni, mert borotválom.


31/N

2012. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hole Hunter ***** válasza:
Valszeg begyulladt szőrtüsző, de látatlanban nehéz mondani bármit is...tán mutasd meg anyukádnak, ha nem akarsz azonnal dokihoz szaladgálni. Egyszerűbb megoldásnak találom, mint gyk-n kérdezni.
2012. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez nem a felszinén van kifelé semmi nem látszik csak ahogy megnyomom érzem hogy ott van,és már kértünk időpontot a nőgyógyászhoz csak azért irtam hogy addig ha vki tud erröl vmit hogy addig ne idegeskedjek!!!Köszönöm az eddigi (értelmes) válaszokat
2012. aug. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!