Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat. Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok . Egész nyáron kint voltam rokonoknál akik tőlem 102 km.-re laknak . Július vége fele ott megismerkedtem egy fiúval,aki az egyik rokonom legjobb gyerekkori barátjának a fia. Ő is ott lakik 102 km.re az én lakhelyemtől . Egymásba szerettünk .szerelem volt első látásra. Teljesen elvarázsolt amikor megláttam, soha nem tapasztaltam még ilyet SOHA! A ragyogó szemei a rossz fiús stílusa , az illata ,a mosolya..na és ahogy csókol mintha a mennyekbe lennék .(ő is így érez állítólag) ..mivel az én családom és az övé jóba vannak így már volt ,hogy ott aludtam ..nem bírtuk megállni ,hogy ne feküdjünk le egymással..de az éjszakáknak nem ez volt a fénypontja hanem az ,hogy csodálatos érzés volt ,hogy együtt aludtunk el és egymás mellett összebújva keltünk fel. Sokat voltunk együtt..nap mint nap ..amikor ott vagyok tőle pár utcányira még akkor is hiányzik és alig várom ,h találkozzunk.Szóval nincs ezen mit vitatni két fiatal ,kamasz egymásba szeretett. Igen ám csak a nagy szerelembe nem gondoltunk arra,hogy mi lesz ha vége a nyárnak , kezdődik az iskola ...és haza kel jönnöm az anyukámhoz és a testvéreimhez ..a saját városomba ami ismétlek 102 km.-re van tőlük. Pár napja felhoztam neki a témát,hogy mi lesz velünk , azt mondta semmikép sem akar elengedni nem fogja érdekelni a távolság..ezzel én is így vagyok.. soha az életbe nem volt még távkapcsolatom .. tudom ,hogy még fiatal vagyok és lehet jönne itt a közelbe egy jobb de nekem Ő KEL!! De el sem tudom képzelni ,hogy nem fogom tudni megölelni, megcsókolni nap mint nap ..sajnos a buszjegy odáig elég drága szóval nem hiszem ,hogy egy hónapba egynél többször el tudnék menni (vagy még kevesebbszer) A nyár alatt volt egy kis találkozás szünet amikor egy hétre hazajöttem anyukámhoz..(most éppen otthonról írok)szerdán megyek vissza hozzájuk. Az a helyzet ,hogy ez a hét is nagyon nehezen telik.. nagyon hiányzik folyton csak ő jár az eszembe ,hogy vajon mit csinálhat éppen ,hol van most, gondol e rám. Amikor beszélgetek vele telefonon,vagy interneten keresztül mindig mondja ,hogy én is nagyon hiányzok neki és alig várja ,hogy találkozzunk. Mi a véleményetek erről az egészről?,hogy folytassuk ? érdemes megpróbálnunk a távkapcsolatot? akik távkapcsolatban élnek leírhatnák a pozitív és a negatív dolgokat is. Esetleg volt valaki már ilyen helyzetbe?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. aug. 20. 16:12
1 2
 1/14 Diavolino44 ***** válasza:

Azt csinalsz amit jonak latsz. Hiabi irjuk le, hogy a tavkpacsolat nem mukodik.. mert en is ismerek olyat akiknel siman megy. De sajnos ez eleg ritka.

Probaljatok meg, vesziteni semmit sem veszitesz!

2012. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek 2 éve, pont annyi idős voltam, mint te, amikor elkezdtük. Mi minden hétvégét együtt töltünk, de még így is baromi nehéz kibírni. Ez a negatív. A pozitív meg hogy várjátok a találkozást, nincs idő veszekedni, nem unjátok megy egymást:)

Bár belőlem a hiánya kihozza a "házisárkányt", nagyon feszült vagyok már az utolsó napokban, és ilyenkor sajnos többször összevitatkozunk.

Egyébként mennyire drága a buszjegy? Diák vagy, 50%-osat vehetsz, kétlem, hogy olyan sok lenne. Mi sem állunk jól anyagilag, mégis meg tudom oldani a hétvégéket (igaz, én 90%-kal megyek.

Meg lehet próbálni, azzal semmit nem veszítesz, aztán ha nem megy, akkor szakítotok. Sok sikert!

2012. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 poiu ***** válasza:
A szerelem ajándék! Örülj neki. Hogy mi lesz ebből, majd meglátod. Viszont ha fontolgatod, hogy így megy, úgy nem megy, akkor vagy nem vagy szerelmes, vagy túlkomplikálod az egészet. Szerintem ez utóbbi.
2012. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen próbáljátok meg van akinél működik van kinél nem...mondjuk én ismerek ilyen lányt aki a barátjával távkapcsolatban él és már egy éve együtt vannak :) ...a másik meg hogy ha megpróbáljátok akkor néha nehéz lesz kibírnotok hogy nem láthatjátok egymást amikor szeretnétek....de azért én szorítok neked hogy minden jól menjen :))) 19/L
2012. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..Nagyon örülök ezeknek a válaszoknak !!

Második válaszoló :2500 Ft a jegy(oda vissza) ..de a családom nagyon rosszul áll anyagilag ezért elég nehéz lesz pénzt szereznem.

2012. aug. 20. 16:23
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
Aranyos, kedves történet. Bárhogy is legyen a vége, maradandó és jó emlék lesz. :)
2012. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amikor visszagondolok mindig ,hogy mik történtek velem..egy romantikus film jut eszembe mindig. Az biztos ,hogy akárhogy lesz nagyon jó élményekben volt részem. Eddigi legszebb nyár az életembe!
2012. aug. 20. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Légy szíves tanulj már meg helyesen írni..."helyzetben","szerelemben", "kell", " semmiképp", "jóban", "mennyekben", "hónapban" és még sorolhatnám. Állandóan -ba/-be-t írsz -ban/-ben helyett, ami rohadtul hibás.


2. Ha valóban szeretitek egymást, szerintem érdemes megpróbálni. Ha telefonon nem is, mert drága, skype segítségével beszélhettek minden nap. Másrészt 102 kilométer nem valami nagy távolság, akár minden hétvégén is találkozhattok. Egyet nálatok tölthet a fiú, egyet meg te náluk. A jegy sem hiszem, hogy olyan drága lenne tanulóknak...ha jól sejtem kb. 3-4000 között van oda-vissza. Ha a szüleitek nem tudnak ennyit adni, akkor 16 évesen már lehet diákmunkát is vállalni, amiből 1-2 nap alatt összejön ez az összeg (normál esetben ugye 4-500 ft-os órabérrel).

Ráadásul ennyi idősen, ha komolyan gondoljátok gyakorlatilag csak másfél évet kell kibírni, mire vége a gimnáziumnak. Ha még ekkor is együtt lesztek, semmi akadálya, hogy egy városba menjetek egyetemre pl.

Szóval szerintem ne keseredj el, nem olyan vészes a helyzet :)

Az én párom külföldi, mégis kibírtuk valahogy a távkapcsolat részét...most költözöm ki szeptemberben :)

2012. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3-4000, hülyeségeket beszélek. 2-3000 között kellene lennie :)
2012. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legközelebb odafigyelek. :) a választ viszont köszönöm szépen. Megnyugtató! :)
2012. aug. 20. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!