Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyk-n miért akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyk-n miért akarják minden egyes kis nehézség után szétszedni a párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom itt a gyk-n miért jönnek egyből ezzel a "ha nem értetek mindenben egyet, akkor szakítsatok" mentalitással. Nyilván most nem csak erre gondolok, de egy csomó hasonló kérdésnél ez van. Lényegében ezt a választ írják be csak azért, mert valakinek megfordul a fejében, hogy milyen más csajjal/pasival. Vagy valamilyen problámát meg kéne beszélni, egy kicsit odakéne tennie mindkét félnek magát a kapcsolathoz vagy bármi ilyen még megoldható dologhoz. Nem mindenki ilyen, de akik igen, azok mégis mit gondolnak? Volt már azoknak barátjuk/barátnőjük?
2012. aug. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor minek teszi fel a kérdést?
2012. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák kérdező...
2012. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Vagy valamilyen problámát meg kéne beszélni, egy kicsit odakéne tennie mindkét félnek magát a kapcsolathoz vagy bármi ilyen még megoldható dologhoz."


Ha ebből indulunk ki, akkor a kérdezőknek a saját párjukkal kéne megoldaniuk a problémáikat és nem vadidegen emberektől várni a csodát. Ha valaki leírja pár mondatban, hogy nem működik a kapcsolata, arra csak két válasz lehetséges: próbáld megmenteni vagy vess véget neki.


31/N

2012. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a saját nevemben beszélhetek:Én,ha valakinek ezt írom,azért,mert nem kis,hanem nagy dolgokról van szó.a "mert valakinek megfordul a fejében, hogy milyen más csajjal/pasival." az azért nem olyan kis dolog.Az én felfogásom szerint.Nálam az mélyebb dolgokra vezet vissza.Ha bele gondolsz,akkor ha azon gondolkodik,mért?Vagy elégedetlen,vagy arra vágyik,hogy mással legyen,akkor miért maradjak vele?Egy boldog nő nem akar mást,még gondolati szinten sem.És igen,volt már nőm,nem is egy,de egyikkel sem maradtam volna ilyenek után.nem vagyok valami engedékeny,de ha valaki a másikkal jár,akkor be kell tartani dolgokat.De valakinek ez fér bele,valakinek az.Nekem nem sok minden.
2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1- mindenkinek más értékrendje van

2- szerintem gyk 70%-a 22 alatt van = legtöbb még éretlen a dologhoz/ilyesmik

3- ha gyk-s válaszok alapján szétmennek, akkor csak időt spóroltak, így is, úgyis szakítás lett volna

2012. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!