Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK: Nektek mitől nehéz eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK: Nektek mitől nehéz eset egy lány?

Figyelt kérdés
Ha valakire azt mondjátok "nehéz eset" az miből áll?Mik azok a tulajdonságok,amik elriasztanak titeket egy lánytól?

2012. jún. 27. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat beszél,keveset cselekszik.
2012. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nehezen adja be a derekát a férfiaknak,nem könnyű megkapni és harcolni is kell érte,sajnos egyre kevesebb az ilyen
2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit akar. Soha nem ér rá. Egyszer tök normális, máskor meg nem is szól hozzád.
2012. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz eset? Amikor ő sem tudja, hogy mit akar, amikor nem fogadja el az esetleges segítő szándékot, amikor egy-egy ártatlan beszélgetés során is úgy kell kihúzni belőle néhány szót (és ez sokszor ismétlődik), valami ilyesmi. Meg még talán lenne ötletem, de most túl fáradt vagyok.
2012. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt állítja, hogy járni akar velem, de közben egy puszit sem hajlandó adni!
2012. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hisztis.
2012. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor nehéz eset egy lány ha 120kg.:)
2012. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!