Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek smárolni?!

Figyelt kérdés

Nem régiben megismerkedtem egy fiúval,nagyon bejön nekem és elmondása,viselkedése alapján én is neki.A minap megpróbált megcsókolni,de mindig elhúztam a fejem.Valamiért félek smárolni vele,félek,hogy nem úgy csinálom,ahogy ő és "leégek" előtte,pedig régebben voltak barátaim és velük nem volt ilyen gond.:S


Tudnátok segíteni,hogy mit tudok csinálni?Vagy csak beképzelem magamnak,hogy "nem tudok smárolni" és emiatt van az egész?



2012. aug. 20. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a tánc, ha te nem tudsz vezetni, akkor hagyjad, hogy a másik tegye meg. Csókot nem lehet elrontani. :)
2012. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áhhháááááá!!! Szóval azért nem engedtek csókolni, mert ti is paráztok tőle!
2012. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. igen,ezért is,de ha nem jön be a srác,akkor azért sem,de ha megölel vagy valami,akkor bejössz neki,csak parázik..ez van most velem is:S


amúgy szerintetek akkor hagynom kéne magam? hagyjam,hogy ő vezessen én pedig kövessem?:)

2012. aug. 20. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez a legegyszerűbb. :) smárolj vele, és kész. Szerintem pont, hogy örülni fog, hogy végre smárolhat :)
2012. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

látom sokat jelent neked a fiú:D

amúgy engedd el magad. menni fog

2012. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mate123123 válasza:
lol nekem az elsö csokom 11 évesen olyan szar volt mint az álat a csaj bekapta a fejemet
2012. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kb ha 2-3 hónapig nincs pasim ugyérzem h elfelejtettem csókolni.: OO de aztánmindig kiderül, hogy nem:P
2012. aug. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha félsz smárolni, akkor ne smárolj.
2012. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!