Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy szerelmes vagyok egy lányba viszont valahogy félek attól hogy együtt járjunk. Szeretnék vele lenné, esetleg smárolni de annál többet nem. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
randiztatok már? miért félsz? biztos nagyon fiatal lehetsz még, de akkor még ráérsz, tölts vele minél több időt, aztán majd kialakul a többi :))
2009. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

több ezer éve összejönnek az emberek, többnyire eltérő neműek, szóval hogy lehetséges?

benne va a génedben öcsihaver

udvarlás?

udvarlás?

udvarlás?


sok sikert, légy férfi (korod ellenére mondom, nem iróniából, tényleg állj már talpra)

csajozz be

2009. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden tőlem telhetőt megteszek!
2009. márc. 29. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
te elég fiatal lehetsz vagy ha nem akkor még nem volt soha nőd. "esetleg smárolni de annál többet nem" szóval te barátot akarsz, így mennj neki a dolognak, a homoszexualitás meg a mai világba egyre elfogadottabb, szóval nincs veszteni valód!
2009. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
:D hát látod én is ezt szertném,de nem tudom miérrt XD
2009. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!