Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel járok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel járok és ő már a második randin smárolni akar de én félek hogy elcsinálom mert még sosem csókolóztam hogy csináljam?

Figyelt kérdés
lécci segitsetek
2009. szept. 12. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Akkor hogyan jártok?

Érzéssel, finoman, élvezettel.

2009. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd magad. Belejössz. Ugyanúgy nem lehet elmondani mint azt hogy hogyan kell járni. Persze nyilván a nyelvetekkel. gyakorlatilag egymás nyelvét nyalogatjátok. Amint megtörténik menni fog, ne izgulj.
2009. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ismered a Kegyetlen Játékok című filmet? Amíg nem láttam, úgy voltam vele hogy nem lehet elmondani hogy hogy kell csókolózni. :) Aztán megnéztem és uhh... tényleg :D


http://www.youtube.com/watch?v=cN_u5ljC-3g

csak angolul találtam meg

2009. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy segitetek (nagyábol)
2009. szept. 12. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
minek ezzel a második randiig várni? menni fog magától, ne parázz, nem nagy dolog. :)
2009. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ezt nem lehet elcsinálni! Nekem pl. "ELÉG VAD STÍLUSÚ" partnerem közben jött rá hogy nekem az az első! Meglepődtem, de nagyobb bonyodalom nem lett belőle, és nagyon élveztem! Igaz lehet hogy ő kicsit elszégyelte magát, mert utána mondta hogy ha tudja hogy az első finomabban csinálja, de aztán gyorsan elfelejtettük, és kapott ő is egy nyelvest! A legelső elég, és te is gyakorlott leszel! Semmi nehéz nincs benne! Hidd el nem fog egyikőtök sem beégni!
2009. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!