Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hátra van húzva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hátra van húzva a fitymátok a gatyában, vagy csak wc-zéskor húzzátok fel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak wc-zéskor húzom fel.
2012. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy normál fityma,alapból fed..ha hátrahúzod visszamegy..
2012. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az kemény lenne, ha hátra lenne húzva a gatyában, az olyan, minta nektek kb a bugyikon alul-középen ami van gát (ami alul ölel át) szögesdrótból lenne. Hozzátapadna a szövet a húgylukamhoz:S szar leválasztani arról bezony ám:D (egyszer volt, hogy felállt buszon: lelankadt, és nem huzodott visza a fitymám, pont nem volt rajtam boxer sem, csak farmer, és össze-vissza dörzsölte, alig birtam menni(mint aki becsinált):D:D:D

Én pisiléskor sem huzom fel teljesen, csak addig, hogy kiérjen a "fszlukam" (igy hivom ezt a testrést).


És lányok, ti széthúzzátok pisiléskor vagy nem? Illetve állt már fel buszon a pniátok?:D

2012. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek húznám fel vizeléskor?:|
2012. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tudod azért huzzuk fel mert az higiénikusabb ..és meg is tudod törölni könnyen utána..bár biztos van akit nem érdekel..a tisztaság annyira..
2012. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak wcn igazítom meg, mert hidrodinamikailag nem szerencsés a jelenléte - ti. melléh*gyozok.
2012. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Az kemény lenne, ha hátra lenne húzva a gatyában, az olyan, minta nektek kb a bugyikon alul-középen ami van gát (ami alul ölel át) szögesdrótból lenne. "


B@@zdmeg, estimese D:DDDDD

2012. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Higénia? Csapon le szoktam utána öbliteni, átlagosan napközben 2-3X mosom meg, itthon van amikor semmi okom sincs rá, de a zacskómat, alatta, a seggmeet, szarás után kitörlés után a lukamat is...Idegen helyen, ha a földrajz nem teszi lehetővé (wc bejárat mellett van a csap), akkor kezemben elviszem a fülkébe vagy a piszoár fölé, és ott öblitem le.

Na akkor ki a higéniátlan?!:O

(én vagyok a szögesdrótos)

2012. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vizeléskor igen,de a gatyába soha sem...húúú még rossz belegondolni is irtó kellemetlen lenne.
2012. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Körül vagyok metélve, mindig fedetlen.
2012. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!