Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha velem álmodik akkor az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem álmodik akkor az azt jelenti szeret még, csak tudatosan elfojtani próbálja, ill. nem akarja kimutatni?

Figyelt kérdés
Van egy srác sokszor álmodik velem, de nem akar látni. :(

2012. aug. 16. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

:(


Érzelmes, túlfűtött álmok ezek...

2012. aug. 16. 00:57
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ezt jelenti. De hiába írja le neked bárki, jön az, hogy de mégis ezt jelenti blabla.

Akkor meg minek írsz ide? És én minek nézem ezt az oldalt...

2012. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ba.szki, mondani mindent lehet :D
2012. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De ha rosszat álmodik mindig mondja milyen sr volt például és tényleg rosszul érzi magát álmában, vagy ha jó akkor jól, sokat ölel és csókol álmában, álmában soha nincs hidegség vagy veszekedés aző részéről, akkor szerintetek ez mit jelenthet? Meg nem akar látni, a haverjainak is megtiltta hogy engem szóba hozzanak, mert nem akarja hogy a fejében / szívében legyek pedig szeretyjük egymást.
2012. aug. 16. 01:03
 6/23 anonim ***** válasza:
Te tulajdonképpen mit szeretnél hallani? Mert elég szépen le tudod írni, hogy mit gondolsz, én meg leírtam neked, hogy mondani mindent lehet, egyébként pedig semmi ilyet nem jelent, akárkivel álmodhatsz.
2012. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Most írtam le mit fogsz csinálni, és NAHÁT pont azt csináltad... a lottó bezzeg nem jött be sose :S se a tippmix... ritkán
2012. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért ilyen?
2012. aug. 16. 01:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Akar látni? Nem. Tehát nem érdekled. Ennyi.
2012. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kedves előttem hozzászóló, figyeld meg, ahogyan mindjárt ellenkezni fog a kérdés kiírója. Figyeld!
2012. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!