Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van velem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy a strandon összeismerkedtem egy fiúval, és mostanában sokat találkozunk. Amikor vele vagyok és a mosolyára nézek kiráz a hideg, nagyon dobog a szívem, és minden vágyam hogy átöleljem... Szerintem én is tetszek neki, csak egy baj van. Én csak szerelemből tudok valakivel járni. Amikor vele vagyok, nagyon jól érzem magam, viszont ha hazaérek és már nincs velem akkor csak úgy tudok rá gondolni mint egy barátomra. Nagyon furcsállok mindent, mert 1 hete ismerem, és már is érzek valamit, de még nyilván nem tudnék vele járni. Kellemetlenül érzem magam, hogy amikor vele vagyok tényleg nagyon jó, és szívesen lennék a barátnője, de amikor hazaérek akkor nem. Ez mitől van? Nem tudom mi van velem!!!


2012. aug. 21. 01:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
rendben persze érdekel nyugodtan írd le privátba :D
2012. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
pécsi vagy?
2012. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez attól van hogy nem csak a szerelmen jár az agyad :D Hanem csak akkor amikor eljön az idő xd
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem pécsi vagyok.
2012. aug. 21. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!