Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fogszabályzós fiú ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fogszabályzós fiú ugye nem tud becsajozni?

Figyelt kérdés
elméleti kérdés:D:D:D

2012. aug. 21. 02:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2012. aug. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
dehogynem.
2012. aug. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna?
2012. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy szituáció juttatta eszembe ezt a kérdést:D

Tehát elmentünk csajommal meg barátnőjével bulizni, és ő kérdezte, hogy jön-e ma a haverom is mert múltkor már látta messzebről, én meg mondtam, hogy ja és elkezdtem fényezni, hogy megkönnyítsem a dolgát. Erre amikor belépett és odajött hozzá, csak annyit mondott "cöh fogszabályzós?"

Ezért kiváncsi lennék véleményekre:D

2012. aug. 21. 03:00
 5/14 anonim ***** válasza:
A csaj bunkó.
2012. aug. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És az a csaj tudta, hogy mi az?
2012. aug. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, szigorúan tilos akárcsak szóba állni is velük, mert köztudott, hogy nekik nincs lelkük.:D

Mindjárt hívom Cartmant és ő majd tart róla egy powerpointos prezit.

2012. aug. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fényezted ki a fogszabályzóját????
2012. aug. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem siman, persz van egy par csaj aki azt mondja uuuuristen, hogy nez ez ki?! luuuuzer


De en mar lattam olyan sracot akinek nagyon jol allt a fogszabalyzo es tok jol nezett ki vele.

2012. aug. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ez azért van, mert a sok idióta csaj, amit lát a tévében, azt ülteti át a való életbe. Amit amerikai tini filmekben látnak, hogy ott ciki ha valaki szemüveges stb.


Én a helyedben felpofoztam volna a csajt. :D

2012. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!