Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány honap keresgélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány honap keresgélés után válik méltatlanná, hogy még mindig nem tud az ember becsajozni?

Figyelt kérdés
én pl olyan 7-8 honap környékén kezdtem feladni a probálkozás - kudarc - probálkozás loopot. voltak sikereim, de azok nem nagyon segitették elő a végsö célt, egy csaj megszerzését, akinek kellek, és sexel velem, esetleg járunk is, ha ugy adodik. Mert ugy kezdtem el ezt a dolgot, hogy volt elötte kapcsolaton 1 éven keresztül. Szóval nem szüzként kezdtem el a csajozást. Teljességgel elfogadhatatlan, hogy ha már volt csajom, ráadásul tök véletlneül, akkor 8honap alatt ne legyen egy következö, ugyhogy hogy éjjel nappal rajta vagyok a témán. Más fiuk meddig randizgatnak mig lesz egy csajuk? Én nem célzok nagyvadra, egyszerü, teljesen totálisan átlagos lányt szeretnék, aki ELFOGAD. Az elfogadás szexet jelent. A smárolgatásokat nem lehet beleszámolni a dologba.
2012. júl. 14. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

a méltatlanság mint fogalom ide nem passzol. de ez még csak a kisebbik baj.


"Az elfogadás szexet jelent".

ha ezt tartod zem előtt, az életben nem lesz normális barátnőd.

2012. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
de még normáltalan sem.
2012. júl. 14. 23:54
 3/34 anonim ***** válasza:
tudod mi a baj? szerintem a becsajozás nem úgy megy, hogy na nézzünk pár csajt, aztán próbálkozzunk... hanem pl nagyon megszeretek valakit, mert megismertük egymást, és ő kell nekem, érte teperek.
2012. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
na msot ezt magyarázd el annak tükrében is, hogy nem ritka jelenség, hogy társkeresöröl kényelmesen összekufircol 20-50 nőt a hapsi. Kb mindennap más növel dug. ŐT miért fogadják el a nők?
2012. júl. 14. 23:56
 5/34 anonim ***** válasza:
stílus...vagy az jön le róla, hogy jó kufirc ígérkezik, ha belemegy a nő. de lehet az neked nincs - olyan amivel megfognád a kiszemeltet.
2012. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ja hát én nem nézek ki jol. nem vagyok magas, etcetc. Fizikálisan tuti nem nyujtok nedvesitö hatást. Tök mindegy, hogy bátran közeledek nöhöz, de ettöl nem leszek vonzóbb számukra.
2012. júl. 15. 00:00
 7/34 anonim ***** válasza:
Lazulj bele a témába kicsit, ne idegeskedj. Tudod: az irányít, akinek kevésbé fontos. :)
2012. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
hát akkor ez van... de ez is tök lényegtelen, nincs kizárva hogy legyen valakid, max nem ugrik az öledben. neked ezt kell elfogadnod, nem vagy adonisz. és többet nem is lehet erről mondani. próbálkozni kell, oszt cső.
2012. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

nem kell görcsösen keresni...

inkább azon legyél h fejlődjön a személyiséged, meg külsőleg javulj, aztán a többi jön.

Seha ne elégedj meg magaddal de mindig legyen elég önbizalmad, ennyi a kulcs

2012. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

de:


me, szupermodellet keresek. Egy egyszerü, akár szürke lány is jo, akiben legyen egy cseppnyi értékelhetö szépség. Olyan nagy luxus, hogy MOST, jelenlegi állapotomban elfogadjanak? MI? A magamhoz mérten kinéző láynoknak SE kellek.

2012. júl. 15. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!