Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a barátotok szakács lenne, úgy, hogy nektek diplomátok van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 10:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

abból a szempontból rossz,hogy a szakácsok nagyon sokat melóznak -már ahol/aki,tudtommal 10 óra átlagosan egy nap,de ezt leszámítva ez marha jó!

amennyiben lenéz emiatt,rossz ajtón kopogtatsz,az ilyen lányok elképesztően felszínesek és általában a híres diplomájuk is arra alkalmas,hogy ha kifognak egy gazdag srácot,legyen mivel palástolni az álarcot.

2012. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
ha vele lennék, akkor nyilván értelmes, és én imádom. nem érdekelne mit csinál, ha ő azzal boldog. felőlem gyári munkás is lehet.
2012. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ebből sajnos semmi sem igaz.
2012. aug. 27. 16:47
 14/22 anonim ***** válasza:
hogy érted kérdező?
2012. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
egy szakács könnyebben talál munkát mint egy diplomás,és ha jó több százezret is kereshet. vagyis semmi baj ezzel.
2012. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Ezt azért írod kedves kérdező, mert a te barátnőd ezek szerint pénzes és nagy fenntartásai vannak.


Ne aggódj, majd megtanítja az élet őt is arra - ha megtanulja egyáltalán- , hogy a pénz és a diploma nem szeret, nem ölel át ha szomorú vagy, nem csókol, nem biztat, nem fordulhatsz hozzá tanácsért és bátorításért, nincs melletted ha bántani akarnak szóval és tettel, és nem véd meg.

2012. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Mi a baj a szakács munkával?Én is az leszek és már most gyakszin befolyt+ léből jól megvagyok,munkám is lesz,szeretem is.

Mire megyek a diplomával?Nem egy diplomás végzi gyárakban összeszerelőként.

2012. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás vagyok és minden vágyam egy szakács pasi!!! De komolyan! Ha vki 25-31 év közötti egyedülálló szakács srác... :)
2012. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Én meg esztergályos vagyok a barátnőm meg ügyvéd..

Szóval, együtt élünk a házamban már egy ideje..lehet házasság lesz majd..

Egy jó kapcsolatban senkit sem érdekli a végzettség.

22F 22L

2012. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond! Olyan munkát végezzen, amit szeret!
2012. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!