Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. ELony ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. ELony ha a parotok tud fozni, esetleg ha szakacs a szakmaja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Metzger...még mindíg nem tudtál becsajozni? :D:D:D
2011. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tény h nincs baratnom, de nem vagyok Metzger:D
2011. máj. 13. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sorry :D

Am előny,igen.

Mert a legtöbb csaj nem tud főzni,vagy ha igen,nagyon sz*rul :D

2011. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pluszpontnak pluszpont :) Bár én szeretek főzni (de leginkább sütni), de nem gond, ha a párom is tud. Viszont lehet kikészíteném az egyik leghátrányosabb tulajdonságommal: borzalmasan finnyás vagyok. Pl. annyira utálom a hagymát, hogy MINDEN ételből kikaparom, vagy annyira nem szeretem a főtt/sült zöldségeket, hogy csak a krumplit, a rizst, a kukoricát és a zöldborsót tudom megenni ilyen formában. Szóval lehet, hogy hamar kikészíteném :D
2011. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elég ha szeret főzni
2011. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igennnnn
2011. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen persze jó dolog, de csak ez alapján nem választunk, mint ahogy gondolom ti se..
2011. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy előny,mindenki szeret jókat enni,főleg akkor ha más készíti el.
2011. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen megfőzök bármit a páromnak, alapból szeretek is főzni. De olyan alkalmakkor, mikor megkérdezem, hogy mit szeretne enni és nem tudja eldönteni, csináljak, amit akarok, neki jó lesz, aztán kitalálok valamit, amit máskor már csináltam és szeret, vagy akár valami újat, amit gondolok, hogy szeretni fog és igazából mindegy melyik verzió, mert a végén csak turkál benne, mert csak nem igazán erre éhes, vagy mikor valamiből több sikerül és azt már másnap nem hajlandó megenni és akkor vagy kidobom a kutyának (amit sajnálok, mert nem állunk úgy anyagilag, hogy kidobáljuk a kaját), vagy magamba tömöm, pedig nem is vagyok már éhes, vagy amikor nem jó, ahogy csinálom, mert otthon nem így csinálták, de neki fogalma sincs, mi hiányzik belőle, vagy mi kéne még bele, hogy szeresse és kísérletezgethetek vele hónapokig..... na, akkor nagyon szívesen ott hagynám az egész konyhát a p....csába és mondanám, hogy főzze meg magának a kaját, ahogy akarja... Ilyenkor előny lenne, ha tudna főzni. XD
2011. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!