Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve jöttem egy új iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve jöttem egy új iskolába és azóta nagyon tetszik egy fiú. Lécci írjatok akár privátba is. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Még nem is beszéltem vele és igazából a nevét is csak úgy tudtam meg hogy kiabáltak neki a folyosón a haverjai. Néha hosszan rám néz és bámul szünetekbe... mit tegyek?? , úgy szeretném néha leszólítani vagy csak köszönni de félek!!!

SEGÍTSETEK.

14/L


2011. nov. 8. 18:53
 1/5 Ucsiha Madara ***** válasza:
Ne félj! A félelem a sötét oldal kapuja! A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet kínt és szenvedést.
2011. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Slukk ***** válasza:
Szerintem nyugodtan köszönj rá,sztem ő is biztos ezt várja tőled:)
2011. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, majd holnapig még gyűjtök annyi erőt hogy köszönjek neki :DDD
2011. nov. 8. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan személyes kérdés, de hova jársz suliba?
2011. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a III. kerületbe a Zipernowsky Károlyba járok 8. os vagyok
2011. nov. 8. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!