Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő nem segít ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő nem segít ötletek?

Figyelt kérdés

Öt hónapja szakított velem a barátnőm ok nélkül.

Meg kérdeztem miért történt ez meg.Ő csak annyit válaszolt:

. Hát igen semmit,nem tudod válaszolni. Nagyon szerettük egymást meg örültünk egymásért.Ő volt a nagy ő, vele elehetett képzelni a jövőt. Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Új hobbiba kezdtem de nem segített. Embereknek segítek, ott ahol tudok. Folyton az öngyilkosság gondolata jár a fejemben. Nem tudom mit tegyek. Tippek?



2012. aug. 21. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
viccen kívül menj el pszichológushoz, ha úgy érzed h mindent megpróbáltál, de nem segített idáig semmi. és arra azért ne fogadj nagyobb tétben, h az idő nem segít!
2012. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

NE magadat akart megölni ! Ez egy fontos lépés az Egészség felé - Harmónia irányába :) !! Tisztázd a fejedben mit szerettél Benne , és az valós volt - e , vagy csak agy általad megalkotott csodás lénybe voltál - vagy beleesve :( .

Azóta tarjátok -e a kapcsolatot bármilyen formában ( ez nagyon hátráltatható lehet )..Sajnálom , hogy nem fejtette ki, hogy mi a baja Veled . Esetleg nem csap tapasztalni akar ???- Bár nem így a helyes , hogy Te közben szétesel.

2012. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen, ha nem kapcsolja ki az agyad az adott hobby nem tudsz úgy igazán belefeledkezni, hogy kikapcsoljon az agyad akkor nem sokat segít.


Ülhetsz a tv előtt ha kb csak bámulod a műsort és ugyanúgy végig ez jár a fejedben, viszont más ha annyira leköt a műsor hogy egyszer csak arra eszmélsz, aa basszus már éjfél múlt, ideje feküdni, vagy csak arra ébredsz hogy elaludtál. ÚGYHOGY a lehető legjobb ha másnál kezdeményezel, mert az tudja a legjobban elfeledtetni.

2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy ideig tartottuk egy hónapig, de nem bírtam és hibernáltam magam minden közösségi oldalról.Nem értem minek volt akkor kapcsolat, esetleg vissza tudnám valahogy szerezni?
2012. aug. 21. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Segíteni ugyan nem tudok, de azért szeretnék mondani valamit.


Viszont az öngyilkosságot verd ki a fejedből. Sokan leélnek úgy egy életet, hogy egyedül lesznek. De Te normális vagy, bizts vagyok abban, hogy kedves és szerethető, akkor meg tuti, hogy megtalálod az igazit! Lehet, hogy ő az, és ez most csak egy pillanatnyi mosolyszünet.

Fogd fel úgy, hogy rengeteg lány van még. Aki olyan mint ő /jobb nála.


Próbálj meg ne szomorkodni. :)


U.i.: rendes vagy, hogy segítesz másokon. :)

2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hogy viselkedik azóta Veled ??
2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon jól eset.

Tényleg én mindent megteszek, az életbe, bármilyen kedvbe segítek.. Mindig egyet kívántam még hozzá őt.

Nem beszélek már vele.

Csak rossz látni, mikor "néha" fellépek bárhova ő boldog mindig, sose szomorkodik. Én meg itt vagyok ideg össze omlással, betegségekkel.. És lese szar.

2012. aug. 21. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
kedves 2! az utolsó 2mondatoddal vitatkoznék egy kicsit. ezt írtad-"Esetleg nem csap tapasztalni akar ???- Bár nem így a helyes , hogy Te közben szétesel." a szerelem sajnos egy ilyen dolog, ha az egyik menni akar (bármilyen oknál fogva) akkor a másiknak akkor el kell engednie, ha "belehal" is. ezért nem lehet hibáztatni senkit!!! nem kell azt sem elemezgetni, hogy kit miért szeretünk vagy szerettünk és elméleteket sem kell gyártani magunknak! egyszerűen annyit kell csinálni, hogy feldogozzuk és továbblépünk! azért elég sok ember hevert már ki és élt túl szerelmi bánatot/szakítást!
2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerettél valakit, évekbe is beletelhet, mire túlteszed magad rajta, szóval nyugodj meg, az idő rajtad is segíteni fog. Szerintem jól csinálod egyelőre (új hobbi, segíteni embereknek stb.), folytasd csak így, és meglesz az eredménye. Idővel lányokkal is elkezdhetsz ismerkedni.:)
2012. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Különben ha neki annyira nem számítasz, hogy ő boldogan elvan azóta, és le se sz.r, akkor mitől is volt ő a nagy ő? Akkor nagy ő valaki, ha nemcsak mi szeretjük, hanem ő is mindennél jobban szeret minket!!
2012. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!