Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy meleg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy meleg vagy hetero srácot könnyebb alkalmi jelleggel ágyba vinni?

Figyelt kérdés

Másként kérdezve: melyik állja meg könnyebben, hogy félrelépjen, illetve alkalmizzon?

Szerintetek baj egyáltalán, ha valaki alkalmizik? (ha nincs párja)


Én meleg vagyok, és nehezen állom meg, hogy ne alkalmizzak. Sokszor belemegyek. (nincs párom) De leginkább megbánom utána.

Ki van hasonló cipőben? Ti mit tesztek ilyen vágyaitok ellen?

Nem cölibátust akarok, csak azt, hogy ne akárkivel csináljam és ne váltogassam a partnert.



2012. aug. 21. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hetero
2012. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Heteró vagyok. Ha nincs barátnőm, alkalmi akkor is van. Szerintem ez nem gond. Ha nő az illető akkor sem. De meg kell nézni kivel... Erre mindig figyelek, hogy ne akárkivel... :)
2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ennél kicsit részletesebb és konkrétabb választ várok. És miből gondolod?
2012. aug. 21. 20:40
 4/14 A kérdező kommentje:
ezt az elsőnek írtam
2012. aug. 21. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a melegeket, már csak azért is mert nekik azért nehezebb nyíltan vállalni egy kapcsolatot dugiba meg megint csak komplikált, viszont nekik is vannak szükségleteik arra meg tökéletes az alkalmi partner ;)
2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A legutóbbival így melegként teljesen egyetértek.


A kérdés ezek után az, hogy ha több helyen vállalni tudom magam, illetve ha lesz egy igazi szerelmem, akkor könnyebben állom-e meg az alkalmizást.

2012. aug. 21. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, ha megtalálod az igazit aki minden szempontból kielégít akkor nem lesz szükséged alkalmi partnerre de ez független attól, hogy hetero vagy meleg vagy...
2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ebben bízom én is.


De mi lesz addig. A legtöbb alkalmi kalandomat megbántam. Sokszor jobban jártam volna azzal is, ha itthon maradok felnőtt filmet nézek és... Azzal meg szinte mindig, ha értelmes elfoglaltságot keresek helyette.


De ha ezt tudom, akkor mégis miért nem tudom megállni?

2012. aug. 21. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor nem az agyadra hanem egyéb testrészedre hallgatsz... de amúgy miért bánod meg? hány éves vagy?
2012. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.


Egészen tökéletes, pontosabban egészen hozzámvaló pasit találni nehéz. Ezért sokszor lejjebb adom a mércét. Néha túlságosan is. Aztán a dolog után higgadtabb állapotban újra megnézem a srácot vagy visszagondolok rá és nem értem, hogy miért mentem bele vele. És hiába jó egy pasi, ha nem illünk össze.

Néha a körülmények tekintetében kerül le a mérce, azt is meg szoktam bánni.

És előfordult, hogy más fontosabb vagy hasznosabb programra nem mentem el vagy csak felkészületlenül vagy késve mentem kaland miatt, azt is megbántam.


Vallásos vagyok. Magamat, mint meleg srácot már vallásosként is elfogadtam. Azt is elfogadta a vallásos énem, hogy melegként "muszáj" lesz együtt élnem egy pasival, hiszen magányos lenni nem akarok, nővel meg nem megy az együtt élés párként. Persze normális és hűséges kapcsolatról van szó.

De az alkalmi kalandokat, főleg az igénytelenebbeket, már tényleg nem tudom, és talán nem is akarom, elfogadtatni a vallásos énemmel.


Ezek miatt bánom meg a kalandokat, és félek a fertőzéstől, akkor is, ha védekezünk.

2012. aug. 21. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!