Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a főnököm, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap (sok-sok gyanakvás után) lebukott előttem a főnököm: heteroszexuális!


A gépén az előzményeket visszanézve megtaláltam egy meleg társkeresőn, és elég érdekes profilja van, valamiért "pont olyan srácokat" keres mint amilyen én vagyok! Az elmúlt hetekben többször érdekes kijelentéseket tett, kedvességeket, amiket egy főnök nem tesz!


Mit csináljak? Van lehetőségem átkerülni másik csapatban,de az igazgató elé kell tárnom hogy a felettesem meleg, avagy üljek le vele és mondjam meg neki hogy "messze kerülj el"?


természetesen én a nőkhöz vonzódom, és undorodok (már bocs) a melegektől. Engem taszít az egész!


Ha lehet értelmesen szóljatok ehhez a komoly témakörhöz!


23/F



2012. aug. 16. 10:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

heteroszexuális??? a meleg az homoszexuális.


mondd meg neki nyíltan, hogy van barátnőd, ha van, ha meg nincs, mondd azt neki, h heteroszexuális vagy.

2012. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
szerintem kéresd át magad egy másik csoporthoz, de egy másik indokkal, ne azzal,h azért mert meleg!
2012. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Bocsánat...annyira koncentráltam hogy én heteró vagyok és szálljon le rólam, hogy végül azt írtam le!

Igen , szóval homoszexuális!


Van barátnőm, és tudja ő is mert minden nap mesélek róla! A fura az, hogy ő is mesél storykat hogy mennyi csajt dug meg a lakásán meg stb...holott nem is, hanem pasikat! Gondolom ez a fedőstory.

A csapatban páran sejtik ezt, de most gondolkozok milyen indok legyen az....

2012. aug. 16. 10:54
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Mégis milyen kijelentéseket, kedvességeket tett? Nem lehet, hogy csak félreértelmezed?
2012. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Mivel kedveskedett?
2012. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
Kérd át magad máshova, és mindenképp más indokkal, mint ez. Mert ugye te pedig a gépén turkáltál.
2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet biszex is, és akár igazak is lehetnek a csajstoryk. Ne bolygasd az egészet, és még véletlenül se tudja meg, hogy te tudod...
2012. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

A végén még munka nélkül maradsz.

Hát ha az én főnököm mondaná, hogy le kell sz*pnom akkor az utolsó cseppet is lenyalnám róla.

2012. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy még, ideje kipróbálni valami új dolgot.
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
hogy mitévő legyél? hmm...dolgozz?
2012. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!