Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és én vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és én vajon tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg a barátaim révén ezt a fiút és nagyon megkedveltem. Egyik házibulin jót beszélgettünk még meg is kért ,hogy öleljem meg és ez olyan leírhatatlan érzés volt, amit még nem éreztem eddig szóval az a lényeg, ezután is találkoztam vele és a barátainkkal. Írtunk egymásnak szóval szerintem jól megvoltunk ,de viszont volt még egy lány ott ,akihez nem került olyan közel csak annyi történt ,hogy odament hozzá ,hogy a lány ne legyen egyedül. Mai napig beszélek vele(nem mintha olyan rég lett volna ez kb 2 hónap alatt történt). Nem könnyű eldöntenem szerintetek én megtetszettem neki és a másik lánytól szerintetek akar valamit? Vajon ez a szerelem? köszönöm a válaszokat előre is :) 16/L

kort és nemet is írjatok légyszi :)



2012. aug. 21. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
a válaszom egy határozott Talán!
2012. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak igy tovább az ismerkedéssel :D lehet lesz belőle vmi ;)de lehet h csak a fiu barátkozni akart,de tudod mit csak igy tovább ;) 13/L
2012. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!