Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami természetes síkosító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami természetes síkosító?

Figyelt kérdés
tudna nekem valaki írni valamit?
2012. aug. 21. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyál..mindig kéznél
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mogyorókrém.
2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nyállal az a baj hogy gyorsan felszívódik/szárad! :S
2012. aug. 21. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
hüvelyváladék :"D
2012. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni hogy normális válaszokat várok!
2012. aug. 21. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
olivaolaj?
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Disznózsír rules.
2012. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A nyallal nincs semmi baj!!! a durex sikosito hamarabb "megszarad", mint a nyal. ennel jobb nincs. (potolni kell)
2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Láttad az utolsó tangó Párizsban-t? Abban vajat használnak. :)
2012. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Durex stb. jól megszedi magát rajtunk. Pofátlanul drágán adja a termékeit, . Gyógyszertárakban kérdezzétek meg hogy van-e Romed óvszerük. Én 5 éve használom, minőségben ugyanolyan jó mind a Durex, és töredék ára van... Ugyan így síkosítóban is van jobb, a természetes. Ahogy észrevettem pofátlanul akarják ezt is titkolni de én leírom ezt a nagyon egyszerű dolgot: LENMAG , angolul FLAX SEED! Simán csak főzni kell a magot kb. 10 percig, BESŰRŰSÖDIK, és le kell szűrni. Hűtőben tárolandó, esetleg E vitamin tablettát kell bele rakni, tartósítás gyanánt. E vitamin tablettát a gyógyszerboltban lehet venni.


Keressetek rá YouTuben , Googleben. Én kipróbáltam a párommal, és elmondhatom, tökéletesen bevált, lenyelhető mert nagyon egészséges(vegetáriánusok is fogyasztják), nincs rossz szaga, de ha kell ezer módon ízesíthető(citrom, esszenciák, virágszirom, méz, amit csak kitalálsz.....) bőrre kenhető, análisan is nagyon jó, és vízbázisú=óvszerre is kenhető.


Nézzétek meg

************

DIY Love Juice: Make Your Own Personal Lubricant

http://www.youtube.com/watch?v=dbAwRYFAPEo


Do It Yourself- Homemade Natural Hair Gel with Flaxseeds:

http://www.youtube.com/watch?v=aWaH8GIbLrM



Nagyszüleink, őseink korában nem volt kapitalizmus, nem kábították az embereket azzal, hogy vedd meg "mert az a legjobb". Azt használták ami a környezetükben volt, és a természet a legjobb hitech a mai napig... Ha valakinek van még ilyen régi receptje, leírhatná. Csinálok egy weboldalt, publikálom a tudást... Fogamzásgátlók is vannak a természetben elérhető közelségben, de ha publikus lenne, nem menne a gyógyszeriparnak a haszon... Én mondom nagyon álnok a világ, nagyon uralkodik rajtunk az a bizonyos felső tizezer. Korlátoznak, és a szabadság látképével hitegetnek, hogy demokrációban, szabad világban élünk... Lásd ACTA, SOPA...

2012. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!