Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Egy átlagos srác vagyok, talán kicsit átlagon felüli, de nincs meg az a kockahas, kigyúrt felsőtest, viszont van helyette jó humor,stílus,haj, adok a ruháimra is. Mégis az a problémám, hogy a csajok azon részének jövök be, akik még nekem nem, vagy ha működnének is a dolgok, szégyellnék megjelenni velük, mert úgy érzem, én jobbat érdemlek. Akiknek viszont nem jövök be csak elég ritkán.

Most "adjam le" a 'szintet' mikor más sokkal csúnyább, gáz srácok is meg-megkapnak jó csajokat, a beképzelt, flegma dumájukkal? (én nem vagyok olyan:S)

17/F


2012. aug. 22. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy beképzelt vagy :-)
2012. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a stílusod már alapból egy rakás sz@r mert öntelt majom vagy:)
2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem gonoszságból de ez elég beképzelten hagzott... Koncentrálj a lány belsőjére, ne csak a külső legyen a lényeg mert koppani fogsz. El sem tudod képzelni, hány jóképű srácot láttam már ronda, vagy szétfolyóban lévő csajokkal. De az ilyeneknél biztos vagyok benne, hogy a személyiségük nagyonis összeillik- ezért szerintem inkább legyenek büszkék egymásra :)
2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok beképzelt, csak tudom jól hogy milyenek tudnak lenni az emberek..hátad mögött kibeszélik ha nekik épp nemtetszik a csaj akivel vagy hogy úúristen h lehet ilyen gáz csajjal stb..

nem azért nem lennék egy átlagosabb csajjal mert én tökéletesnek érzem magam, hanem mert - hiába hogy nem adok mindennel kapcsolatban a véleményekre - de ebben a helyzetben nem szeretném hogy én legyek a téma..

2012. aug. 22. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha igen, en is jartam mar igy egy sraccal. Sajnalom, de azt kell, hogy mondjam, hogy sok lany az ilyen fiukat akik megertenek minket es viccesek, kedvesek stb. szoval a frendzone-ba teszi. Hozzateszem sokszor helytelenul, de a szerelmet nem lehet eroltetni...

Turelem, el fog jonni az aki tobbet lat majd benned, mint egy jo baratot! A szintet pedig haaat lehet, hogy lejjebb kellene adnod kisse.

2012. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!