Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van a plátói szerelemnek? Tudtok-e olyan sztárpéldát aki nem egy híres emberrel jött össze?! /pl-kat ha tudtok jöhetnek/

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, h van egy plátói szerelmem...De nemigazán van rá sok esély, h ez a szerelem valóra váljon mégis én hiszek benne...Most tudom, h ez hülyén hangzik meg minden.De mennyi az esélye annak, h ez a szerelem megtörténjen? Ismertek olyan híres sztárokat akik nem egy híres emberrel jöttek össze? Ha tudtok példákat légyszíves írjátok le.(20/l)
2009. júl. 24. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az ismeretségi körömben van olyan lány, aki több, nála jóval idősebb ismert zenésszel is összejött, az egyik a nagy szerelme lett, évekig kínozták egymást, míg szakítottak. Ez tehát szerelem volt. Kisebb flörtökre, rövid románcokra is van példa, elsősorban zenészekkel, de 1-2 színész is akad. Simán megtörténhet. Nekem is egy országosan ismert zenész volt a plátói szerelmem, csak aztán kiderült, hogy foglalt. (ami nem közismert, sőt, titokban tartja). Szóval, így jártam. :) De ha elmegyek egy koncertjére, mindig vigyorog a színpadról,és utána általában iszunk egy pohár valamit együtt, ha nem siet.

Mo.nem olyan,mint mondjuk az USA. Bp-en bárkivel össze lehet futni.

2009. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várj, közben eszembe jutott még egy lány: másfél évig volt együtt a sráccal, és szakított vele. A srác szintén ismert,és a változatosság kedvéért zenész. :) Vicces volt, koncertekre, fesztiválokra vitte a lánykát, egyszer engem is. :)

Ez a sztori eszembe se jutott, annyira természetes volt, hogy nem "sztárként" kezeljük a srácot.


De tényleg sok példát tudnék mondani. Nekem is volt 1-2 randim, és sokakkal tartom a kapcsolatot.

2009. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:) ez legalább inspriláló lehet számomra:)Talán van rá esély:) köszi mégegyszer is:)
2009. júl. 24. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ammyit, hogy ezek a szerelemek, viszonyok, ivócimboraságok nem úgy alakultak ki, hogy odamentünk/mentek koncert után, hogy "jajjj, annyira szeretlek, gyere, a tiéd vagyok, te vagy a legjobb pasi, én imádlak a legjobban" stb stb. Nem. Egyszerűen sokat jártunk koncertre, feltűntünk, koncert után beszégettünk, és fokozatosan alakult ki. Az én plátói szerelmem igaz szerelem lett, mikor tényleg megismertem az illetőt, de mivel foglalt volt, nyilván nem nyomultam. Le is nézik ám azokat a lányokat.

Voltak teljesen hihetelen sztorik: pl. egyszer a ZP-ben odajött hozzám egy srác, és kiderült, hogy egy zenekar gitárosa, és Hegyalján látott a koncertjükön. Én először nem ismertem fel, mert más volt a haja, mint amit megszoktam. :)

De ezek szerintem mással is megtörténnek, akik gyakran járnak koncertre, és nem a picsogó-rajongó kategóriába tartoznak, mert őket nem szokták szeretni. :)

2009. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!