Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehet szeretni egy ismeretlen emberből csak azért, mert híres?

Figyelt kérdés

Sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy szerelmes lettem egy híres magyar férfiba, aki jóval idősebb nálam. Tudom, hogy sokan azt fogják írni, hogy „ismeretlenül ez lehetetlen”, „nem kell elfelejtened, hiszen nem is ismered” stb. Elég hihetetlenül hangzik, de egyszerűen minden nap Rá gondolok, folyamatosan az Ő filmjeit és képeit nézegetem, rendszeresen járok az előadásaira, bár nagyon keveset szerepel.


Mit tegyek ebben a helyzetben? Hogy tudnám elfelejteni? Hogy tudnék kevesebbet gondolni Rá? Aki volt ilyen helyzetben (esetleg össze is jött a kedvencével), hogy alakult az élete? El tudta felejteni?


Nagyon szépen köszönöm a normális és kulturált válaszokat, további szép estét kívánok mindenkinek! :-)


2011. júl. 10. 21:09
1 2 3 4 5
 1/45 skarma ***** válasza:
68%

Biztos hogy belé szerettél, nem csak a szerepébe?

És amúgy ha boldog vagy azáltal hogy szeretheted őt, akkor nem kell elfelejtened. Ha tényleg szereted és nem csak rajongás, nem is tudnád elfelejteni.

Elmondod ki az?

2011. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Ne aggódj, ez teljesen normális, ezen a legtöbb lány átesik. Én is voltam hasonló helyzetben, sőt én leveleztem is egy zenésszel. :D Ki fogod nőni, ne aggódj, aztán majd megismersz egy hús-vér férfit, akibe tényleg szerelmes leszel és nem csak egy poszteren néz rád.

Az a fontos, hogy alakíts ki normális kapcsolatokat, ne hanyagold az igazi barátokat, mert a végén a nagy rajongásod miatt eltávolodsz tőlük.

Szóval nyugodj meg, imádd őt, de azért élj is, ne az töltse ki az egész napodat, hogy róla álmodozol. Ez a rajongás meg el fog múlni idővel. :)

2011. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Igen biztos, 100%, hogy belé szerettem, és nem a szerepeibe. A szerepeit nézve egyátalán nem szimpatikus, egy nagyképű, beképzelt, öntelt embernek tűnik azok alapján, de mióta a valóságban is találkozhattam Vele, és beszéltünk pár szót, azóta mégjobban belészerettem. Lehet, hogy a végén majd meg fogom írni, de nem szívesen árulnám el... :)
2011. júl. 10. 21:19
 4/45 anonim ***** válasza:
90%

idővel elmúlik.nekem is volt már ilyen

lehet azért van ez mert vágysz egy pasira,magányo vagy

lehet megismernéd közelebbről és rájönnél,hogy nemis "szereted" mert nemis olyan amilyennek elképzeltem vagy gondoltam

2011. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%

én anno 15 évesen Mácsai Pálért voltam oda...hmmmmm..


ez a dolog azért veszélyes,mert elveszítheted a kapcsolatot a külvilággal,ha folyton egy álomvilágban élsz. persze lehet rajongani,tetszhet bárki,de csak akkor oké a dolog ha mellette éled az életed,ismerkedsz "földi halandókkal" is. persze az se mindegy hány éves vagy. ha 18 alatt akkor nem olyan nagy baj. ha idősebb,akkor sztem egy pszichológus tudna abban segíteni,h miért nem elérhető férfiakat veszel észre, ez nem valami komplexus-e.

egy barátnőm pl csak nős pasikkal járt. végül kiderült,igazából fél az elköteleződéstől,a függetlensége feladásától.


keress egy hús-vér férfit.

2011. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
hány éves vagy? ha még tinédzser, el fog múlni.
2011. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Még kiskorú vagyok, azaz 18 éven aluli.
2011. júl. 10. 21:27
 8/45 anonim ***** válasza:
64%
akkor annyira nem gond. egy ilyen rajongás pozitív is tud lenni,mert ha egy jó ember a tárgya,aki komoly,tisztességes,értelmes,stb.,akkor lehet h később amikor idősebb leszel,akkor hasonló partnert keresel majd,mert ez megmaradt benned.
2011. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
73%
Na ez velem ugyanígy van, én Gémes Antosba vagyok szerelmes. :D Csak 18 feletti vagyok. Akkor menjek pszichomókushoz?
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Nos, amennyiben kiskorú vagy, akkor azt mondhatom, hogy ezen a többi tini 80%-a is átment. A másik 20 meg nem vallja be :)

Idővel rájössz, hogy nem szerelem volt csak rajongás... És tudom, hogy mindenki ezt mondja, de így igaz. Tapasztalat. Pedig én sem akartam akkor hinni nekik :P

2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!