Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? Összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Összeköltözés téma?

Figyelt kérdés

Még a myár elején meélste barátnőm boldogan, hogy összeköltöznek a bartájával végre. 10 éves a kapcsolatuk kb 1 éve szinte együtt élnek a lány szüleinél. történt egy haláleset a fiú családjában a tavasszal. meghalt a nagymama is és üres lett a lakás. a szülők és kereszt szülők felajánlották a fiúnak költözzenek oda barátnőmmel. eltelt a nyár és a fiúval nem lehet a költözésről beszélni, azt mondja mindig barátnőmnek ha felhozza a témát, hogy nem akar róla beszélni, még fájdalmas arra gondolnia,hogy ott lakjon ahol a nagyszülei éltek. Költöznek persze szeptemberben. Most még egy nyaraláson vannak aztán, aug 27-től kezdődik a munka ismét mindenkinek. Barátnőm tanítóként kezd egy suliban, a fiú meg 12 órázik. Egész nyáron nem voltak a lakásban. A nagymama már lassan 5 hónapja ment el.. lehetne róla beszélni.

Én nem akartam bántani barátnőm, de mikor mesélte azt mondtam neki, ohgy elgondolkodnék a kapcsolaton. Hiszen ő mindent a fiúra hagy ha nem akar nem beszélnek róla. Pedig ez lenne az alap,hogy megbeszélik mikor akar költözni ha akar és ha nem akar miért nem és mit tegyek. Ez szerintem két emberes döntés nem egy.

Jól látom?



2012. aug. 22. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben te vagy az aki nem illik oda.
2012. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz én csak beszélgetni szoktam a barátnőmmel az is baj?
2012. aug. 22. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem a híd alatt laknék, én sem rohannék oda.


A nagyszüleim ott élték le az életüket, én ott töltöttem gyerekkorom legszebb hónapjait. 5 hónap alatt nem lennék túl a nagymamám halálán. Márpedig azzal kezdeni a közös életet hogy minden másnap találok valamit amitől elsírom magam... hát, nem a legjobb ómen.


A barátnőd jobban ismeri a párját, mint te. Ő jobban meg tudja ítélni mennyire viselte meg a haláleset. Ő most veszítette el a nagymamáját, te meg azt sugallod a barátnőjének, akivel 10 éve együtt van, hogy gondolkodjon el a kapcsolaton.... Nem irigylem szegény srácot :-(

2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a csajt sem irigylem. Bár okos lány, lehet rendesen ítéli meg a történteket.
2012. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a csaj olyan lakásban lakik a szüleivel hogy..én nem megyek oda mert szégyell meghívni. Az anyja szenvedésbeteg gyűjtögető.. láttátok már a spektrumon a műsort? Hát az övék pont úgy nézett ki mikor legutóbb ott jártam ( 8 hónapja beugrottunk csak) Az apja meg depressziós nem tesz semmit. Jah és szó szerint nem brsézlnek egymással a szülök.... A Barátnőm szobája még megúőszta valahogy.... én ezért mondtam,hogy mielőbb....
2012. aug. 22. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez így nyilván árnyalja a képet. Beszélniük kéne róla, minél előbb.


De azt továbbra sem tartom fairnek, hogy pont egy ilyen haláleset után fúrod a kapcsolatukat.

2012. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fúrja a nyavalya....
2012. aug. 22. 18:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Másik ismerősöm a nagymamája halála után 3 hónappal már felújította a lakást és költözött....
2012. aug. 22. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért szerintem itt más is lehet a háttérben. Hogyhogy 10 évig nem költöztek össze? Én már attól kezdem rosszul érezni magam, hogy párom 1 év után sem akar velem lakni. Ha még 1 év múlva sem szeretne, akkor már elgondolkoznék rajta, hogy talán valami gond van, de biztos nem várnék 10 évet.
2012. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most még sem költöznek.. mert a srác tanul munka mellett.....
2012. okt. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!