Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar ez titekt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar ez titekt?

Figyelt kérdés
(Bocsi, h ennyire részletesen írtam le, de csak azért,h háta van valaki aki ugyan így van ezzel) Szerintem izzados típus vagyok. Azt mondják ez stressz miatt vagy hormonok miatt lehet. Most volt kivizsgálva a pajzsmirigyem és azt mondta a doki h minden szint rendben van (szoval ez kilove). Mások előtt pedig nem nagyon szoktam izgulni. Elég sokat beszélek :D kicsit olyan stand up típusú a beszélgetéseim...szoval az emberektől sem izgulok. Alcsony a vérnyomásom ezért néha nagyon hideg végtagokkal rendelkezem :) és van úgy hogy épp elennekzőleg...ugyanaz a nyugott közeg és akkor pedig izzadok és a bőröm is elégg felmelegszik. A másik érdekkesség, ha nyárom 30fokban ha nincs rajtam triko akkor nem izzadok (bár nagyon meleg a bőröm), de ha van rajtam akkor pedig igen. A ruha anyagának van valami köze hozzá? Télen is fenn áll ez a probléma és az a legrosszabb, h akkor mintha megbüdösösne rajtam a dezodor és azt érzem magamon. Nagyon sok izzadásgátlot probáltam már és nem nagyon segítenek. Volt pár dezodor, amit elkezdtem használni...segített...aztán mintha immunis lennék rá már nem segített tovább. Főleg a honaljam/hátam/fejem izzad és néha a hasam is. Szoval lányok mennyire zavar az titeket, ha a párotok "kiszámíthatatlanul" néha megizzad? Vagy ha pl. látjátok a trikoján, h megizzadt? A kutyát is borotválom, probálok odafigyelni erre...kisebb-nagyobb sikerrel :)
2012. aug. 22. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem nem szokott..bár amikor szaga is van, az már inkább..
2012. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es probáltad?
2012. aug. 22. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Exem is izzadós volt hozzám képest. (hozzám képes nem nehéz annak lenni, ugyanis én meg az izzadásra vagyok képtelen. :))

Ha büdös, az zavar. Meg ha tocsog is a vízben.


Egyébként tudom neked ajánlani a spiritus salycilatus-t, vagyis a szaliciles alkoholt. Gyógyszertárban lehet kapni, kis üvegben egy áttetsző, gyorsan párolgó folyadék. Veszel hozzá kis kozmetikai vattakorongot, és fürdés után öntesz rá a lötyiből, és átdörzsölöd az izzadós területeket. Folyamatosan kell használni, tehát ha abbahagyod, akkor nagy eséllyel újra izzadni fogsz.

Nem mindenkinél hatásos, de hátha!

2012. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok!

Naná,hogy használ!

Ráadásul ez nem a mai szar gyártmány,hanem régi időkre tekint vissza,semmi extra és mégis tökéletes hatás. Még a nagyapám(született 1923) is ezt használta.

2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!