Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaro ha látni az ereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaro ha látni az ereket a kezemen?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem, de ha sokáig van lefelé tartva vagy ha izgatott :) vagyok akkor eléggé kidudorodnak. Nem tornázok...átlagos testalkatu vagyok...vagy talán egy kicsit szálkás (focizok...futás miatt) :P :D
2012. aug. 22. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
fiú vagy vagy lány? egy lánynál nem szeretem, ha nagyon látszik. Ha csak látom a vonalát, az okés, de ha kidudorodik... ://
2012. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem zavaró
2012. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynál ha nagyon látszik,talán kicsit zavarna,de nem biztos.Egy fiúnál nem gáz,tesóm lány,és szereti ha kidudorodnak a fiú kezén az erek.
2012. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is látszik! Nem szóltak még, hogy zavarná valakit is!:) Nekem először jobban kilátszottak, de most annyira nem csak edzés közben de akkor nagyon(tömnegnövelés). Szerintem ilyeneken ne akadj fenn!:)
2012. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
fiú
2012. aug. 22. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
És ezt miért ebben a "szerelem,szex" kategóriában kérded???Amúgy meg nem mindegy??Úgyse tudsz ellene semmit tenni,nyugodj meg nem vagy beteg!Vagy ha zavar vágd le a kezed és akkor nincs min parázni!
2012. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagy. fiú. Lánynál kicsit furcsa lenne szerintem, de végső esetben ha nagyon tetszene nem zavarna.:)
2012. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Te figyelj,zavar hogy ennyire eres a kezed!!" Szted így oda megy valaki hozzád az utcán? Vagy ciki a spanok elött?Önbizalomhiányod van,hogy ilyen blődségeket kérdezel?
2012. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, csak a napokban egyutt voltam egy lánnyal és mikor fogta a kezem rákérdezett, h "nem fáj?"...én meg mondtam,h nem...ezért kérdeztem meg itt (egyrészt mert itt tobben vannak...másrészt akkor nem ezzel voltam elfoglalva)
2012. aug. 22. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:

"egyrészt mert itt tobben vannak"

Szinte tudtam,hogy ezért kérded itt mert itt mindig sokan vannak(vajon miért?:D)...

2012. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!