Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki? Létezik még olyan srác, aki járna egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még soha nem volt barátom, még csak nem is csókolóztam soha. Olyan, mintha elkerülnének a férfiak, pedig nem vagyok csúnya, állítólag kifejezetten szép, különleges arcom van, bár van rajtam egy kis súlyfelesleg, de nem vagyok dagadt, csak husis. Még soha nem randiztam senkivel, az utcán is néhányan utánam fütyülnek vagy beszólogatnak, pedig nem öltözöm kihívóan - és mégsem volt még soha senkim. És nem is zavar, hogy szűz vagyok, csak az, hogy hiányzik egy társ, emiatt sokszor érzem magányosnak magam.

De a korombeliekkel nem szeretnék kezdeni, ők még olyan kis éretlenek. Viszont se ők, se az idősebbek nem lépnek felém. Szerintetek miért? Ez nagyon ciki?



2012. aug. 22. 17:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.Én járnék ilyen lánnyal.Ha tetszik,és megfog a személysige

F19

2012. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden 16 éretlen...amúgy nem ciki.Én biztos elfogadnálak a leírt tulajdonságaid alapján.De lehet hogy azt hiszik,hogy barátod van.16/F
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan kíváncsi lennék, hogy mitől vagy te 16 évesen annyira érett, hogy felkeltsd egy huszonéves érdeklődését?
2012. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
valami oka mégis van
2012. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Hát a gondolatvilág is sokat számít, mert ezek alapján azt mondom, hogy jól kinézhetsz, de attól, hogy az a vágyad, legyen melletted valaki, még nem vagy komoly (és nem is biztos, hogy képes vagy a komoly kapcsolatra...) :))

F/16

2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#3: Nem írtam, hogy szerintem elég érett lennék egy huszonéveshez, hanem azt, hogy a korombeliek éretlenek hozzám (amiből nekem az jön le, hogy ha ők éretlenek hozzám, akkor az idősebb kategória passzol hozzám).
2012. aug. 22. 18:03
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmi probléma nincs ezzel,amit leírtál.:)

18/F

2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#5: Nem tudom, hogy képes vagyok-e komoly (vagy bármilyen) kapcsolatra, mert semmi tapasztalatom nincs ezen a téren. Akkor meg honnan kéne tudnom?
2012. aug. 22. 18:05
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt tudni abból például, hogy hogyan reagálsz a külső ingerekre, amiket a fiúk küldenek feléd... de nem részletezem, te is ugyan úgy gyerek vagy, mint a többi, csak éppen itt rinyálsz. Menj ki az utcára barátnőkkel, és élvezzétek az életet, aztán majd csak bepróbálkoznak, ha tudjátok kezelni a jeleket.
2012. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Sztem csak túl válogatós vagy, és aki nem néz ki elég jól, azt észre se veszed, pedig lehet h nekik kellenél.
2012. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!