Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindent elrontott. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám mindent elrontott. Ti mit tennétek ilyen helyzetbe? (h. E. l. p.! )

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszú..anyámnak volt régen egy nagyon jóbarátnője akinek van egy velem egy idős lánya.6éves korunkig szinte minennap együtt játszottunk.de kb.mikor 6évesek lehettünk a szüleink összevesztek.igazából nem emlékszem semmire csak hogy többet nem jártunk egymáshoz..

azóta eltelt 11év és májusba véletlenül találkoztunk és pár hèt után összejöttunk :) nagyon szeretem ő az életembe a legfontosabb.

viszont az anyám gyűlöli őt és ezt mindig ki is jelenti akár előtte is.ráadásul az ő anyukája sincs odáig értem de megengedi hogy néha ott aludjak náluk.és a múltkor bnőm bátya elszólta előttünk magát,hogy a szüleik azért váltak el mert anyám és az apukájuk lefeküdtek régen..

és ht.mióta ezt tudjuk a bnőm velem is olyan furcsa..persze érthető de nem szeretném őt elveszíteni.Ti mit tennétek?


2012. aug. 22. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

uh, tudatlanul is szépen ismétlitek a dolgokat

de lehet jobb így, mert úgyis véget ér ez egyszer, sajnálom :(

2012. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a baj hogy egyes szülők sem fogják fel a dolgokat és annak ellenére hogy szülők, az nem jelenti feltétlenül azt hogy gondolkodni is mindig tudnának normálisan...


ugyanis ehhez a gyerekeknek semmi köze...nem a gyerekeket kéne emiatt b@sztatni...

De attól félek ezt mondhatod neki....

2012. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ÉN leülnék és megbeszélném vele a történteket és elmondanám neki hogy ami a szüleim között történt az nem állhatna közénk!
2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de kedves anyukád van.:D a csaj anya a barátnője volt és b@szott a férjével.pf.

ráadásul még Ő utálja a csajt.xD

én fejbe rúgnám.;)

2012. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazából ezt már akkor megbeszéltük amikor kiderült és azt mondta nem akar szakítani.sőt az anyukája is mondta hogy nekünk butaság lenne ezért összeveszni.. de mégis láttom rajta,hogy fáj neki (mert ő eddig azt hitte,hogy az apukája a munkája miatt ment el)

és ő mindig probált közeledni anyához de ő visszautasító volt vele és ez akkor is rosszul esetneki.

2012. aug. 22. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem vagytok féltestvérek, csak mert nem tudni, h. milyen régóta kavartak 1mással a szülők :S
2012. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogy vagyunk :) a szüleink akkor ismerkedtek meg amikor az anyukáink terhesek voltak velünk (egyèbként 3 nappal vagyok idősebb:P) és akkor még anyám nem ismerte az apukáját :)
2012. aug. 22. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!